Acun Ilıcalı’dan ‘Exxen’ yorumu: İnşallah batmayız!

Acun Ilıcalı, Netflix benzeri yeni dijital platformu Exxen'i anlattı ve büyük risk aldığını itiraf etti. Platformdaki ilk projeler arasında Özgü Namal ve İbrahim Büyükak gibi isimler var...

Takip Et:

Acun Ilıcalı, ‘Brand Week İstanbul’ kapsamındaki etkinlikte konuştu. Ilıcalı, kendisine ait olan yeni dijital platformu ‘Exxen’le yapmak istediklerini anlatırken “Büyük risk aldık, inşallah batmayız” dedi.

“HAYALLERİMİ GERÇEKLEŞTİREBİLECEĞİM BİR PLATFORM!..”
Acun Ilıcalı, çevrimiçi olarak gerçekleştirilen ‘Brand Week Istanbul’da katılımcılara tecrübelerini aktardı. Ilıcalı, kuracağı ‘Exxen’ adlı dijital platformla ilgili şunları söyledi: “Exxen benim hayallerimi hayata geçirebileceğim bir platform. Bunun sebebi reklam kuralları. Exxen başka bir dünya. Ülkemizde olmayan her şeyi dibine kadar yapabileceğiz. Süre sıkıntısı da yok. Çok iyi isimlerle anlaştık. Dünya markalarıyla mücadele edeceğiz. Büyük bir risk aldık, inşallah batmayız.”

İLK İLAN EDİLEN PROJELER İBRAHİM BÜYÜKAK VE ÖZGÜ NAMAL’A AİT!
İbrahim Büyükak, ‘Exxen’ platformunda yayınlanacak bir dizi yazdığını açıklamıştı. Aynı platformda Özgü Namal da bir projede yer alacak.