Magazin

Acun Ilıcalı yorumu Guido’yu öfkelendirdi!

Acun Ilıcalı’nın sevgilisi ve kızı Melisa’nın annesi olarak hayatımıza giren Şeyma Subaşı, özel hayatı ile magazin sayfalarını süslemeye devam ediyor. Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı çifti, 2017 yılının eylül ayında Fransa’da evlenmiş ve 1 yıl süren evlilik Silivri Adliyesi’nde anlaşmalı olarak son bulmuştu. Şeyma Subaşı, Acun Ilıcalı ile boşanır boşanmaz İtalyan DJ Guido Senia ile aşk yaşamaya başlamıştı. İlişkinin başında tepki çekmek istemediği için beraberliğini gizleyen Subaşı, son zamanlarda Senia’sız adım atmıyor. Zamanının çoğunu sevgilisinin düzenlediği partilerde geçiren Şeyma, bu kez Amerika’ya uçtu.

MİAMİ TATİLİ OLAY OLMAYA DEVAM EDİYOR!

Guido Senia ve ailesi ile birlikte Miami’de bulunan Şeyma Subaşı, birkaç gün önce kızı Melisa’yı da yanına aldı. Kızı ile sevgilisini aynı ortama sokmayan Şeyma, Melisa ile ilgilenirken Guido Senia’da Miami’nin tadını çıkarıyor. Önceki gün buradan bir fotoğraf paylaşan Senia’ya bir takipçisi “Tatilinin parasını sevgilin Şeyma’nın eski eşi mi ödüyor?” diye sordu. Bu soruya sinirlenen Guido, takipçisine yanıt verdi. Takipçisine aptal diyen Guido Senia’ya Şeyma Subaşı’ndan da destek geldi.

Şeyma Subaşı geçtiğimiz günlerde TV 8’de canlı yayında olan Acun Ilıcalı’ya Miami tatili ve para konusunu içeren bir mesaj atmış ve mesaj canlı yayında görülmüştü. Subaşı, olay olan mesaj sonrası kızı Melisa ile Miami tatilinin parasını Acun Ilıcalı’nın ödeyeceğini söylemişti.

Öte yandan sevgilisi Guido Senia’nın ikiz kardeşi Chicca Senia ile oldukça samimi olan Şeyma Subaşı, önceki gün sevgilisinin oğlu ile de bir fotoğraf paylaştı. Fotoğrafı görenler “Şeyma aileye girdi” yorumlarında bulundu.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu