Acun Ilıcalı ve Survivor ekibinin dönüş tarihi belli oldu!

Survivor çekimleri için gittiği Dominik’te mahsur kalan Acun Ilıcalı ve ekibi 14 Mayıs’ta İstanbul’da olacak…

Takip Et:

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan‘ın talimatı, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay‘ın koordinasyonu ve ilgili bakanlıkların ortak çalışmasıyla vatandaşların ramazan ayı ve bayramını evlerinde geçirebilmesi için başlatılan ikinci tahliye operasyonu sürüyor. Yurt dışından yapılan tahliyeler kapsamında Acun Ilıcalı ve ekibi de Türkiye‘ye dönüyor.

Survivor yarışmasının çekimleri için Dominik’te bulunan Acun Ilıcalı ve ekibi ile bölgedeki vatandaşları tahliye edecek THY uçağı, 14 Mayıs’ta İstanbul‘a iniş yapacak. Dominik Cumhuriyeti‘nden tahliyesi planlanan yaklaşık 250 Türk vatandaşı, KYK yurtlarında 14 gün gözlem altında tutulduktan sonra koronavirüs bulgusuna rastlanmaması durumunda evlerine uğurlanacak. Acun Ilıcalı, beraberindeki 110 kişiyle karantina süresince İstanbul‘daki KYK yurdunda, aynı uçakla dönecek 140 kişi ise Tekirdağ‘daki KYK yurdunda misafir edilecek.

FİNAL TÜRKİYE’DE Mİ OLACAK?

Koronavirüs salgınından önce Survivor finalini Kıbrıs’ta yapan Ilıcalı, “Finali yüzde 90 ihtimalle Türkiye’de gerçekleştirebileceğimizi düşünüyorum. Seyirci açısından hayal ettiğimiz gibi olmayabilir. Şartlara göre en güzelini yapmak istiyoruz” demişti.