Magazin

Acun Ilıcalı ve Aleyna Tilki bir araya geldi!

Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını üstlendiği Yetenek Sizsiniz yarışması ile adını duyuran Aleyna Tilki, ünlü televizyoncu ile buluşmasının detaylarını vermezken kendisine çok fazla oyunculuk teklifi geldiğini söyledi. Tilki “Devamlı oyunculuk teklifi alıyorum. Ama kendi yazdığım bir senaryoda oynamak istiyorum. Bir sürü senaryo yazdım. Belki bir gün bir senaryomun yönetmenliğini Ferzan Özpetek yapar. Ben de oynarım.” şeklinde konuştu.Tilki, karantina döneminde neleri özlediğini de “En çok sahneye çıkmayı özledim. Koronadan çok insan kaybettik, onun üzüntüsü çok büyük.” sözleriyle anlattı.

“KIYMET BİLMİYORMUŞUM”

Ünlü şarkıcı, koronavirüs sayesinde evrenin insanlara mesaj verdiğinden bahsetti: “Evren bize ‘Evinize kapanın, doğayı seyredin. Hayvanlar sizsiz daha mutlu gözüküyor, görün’ diyor. Ama bana çok yabancı gelmedi bu süreç. Amerika’dayken çok yalnız başıma evde kalıyordum. Ayrıca bu süreçte hayata karşı çok fazla kıymet bilmiyormuşum onu anladım.”

“BANA KORONA’YI SORUN!”

Geçen hafta sevgilisi Kadir Güneş’le görüntülenen Aleyna Tilki, bu yöndeki sorulara “Bana böyle konuları değil, bana doğayı, korona’yı sorun’’ yanıtını verdi.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu