Medya

Acun Ilıcalı, Survivor oyunları için aldıkları kararı duyurdu!

Survivor‘da ikinci dokunulmazlık oyunu nefesleri kesti. Cemal Can‘ın kaptanlığını yaptığı kırmızı takım 10 – 8 skorla ikinci kez dokunulmazlık oyununu kazandı. Konseye giden mavi takımda Elif dışında herkes eleme potasına girdi.


ELİF SURVİVOR’A DEVAM EDEBİLECEK Mİ?

Survivor 2020‘nin ilk çeyrek finalisti olan Elif, geçtiğimiz gün dokunulmazlık oyununda sakatlandı. Ambulansla hastaneye kaldırılan Elif Yıldırım Gören‘in sağlık durumu netlik kazandı. Elif‘in Survivor‘da devam edip etmeyeceğini Acun Ilıcalı açıkladı.

Survivor 2020‘de oyun sırasında Nisa ve Elif‘in yaşadığı sakatlıkların ardından Acun Ilıcalı flaş bir karar aldı. Acun Ilıcalı, Survivor‘daki oyunlar için aldıkları kararı açıkladı. Survivor 2020‘de dokunulmazlık oyunu sırasında Nisa 3 metrelik parkurdan aşağıya düşerek herkesi korkuttu. Survivor‘ın başarılı yarışmacısı Elif ise aynı oyunda havuza atladığı sırada boynunu çarparak sakatlandı. Nisa‘nın ciddi bir durumu bulunmazken, Elif ise kaldırıldığı hastanede tedavi altına alındı. Survivor‘da üst üste yaşanan talihsiz olayların ardından ise Acun Ilıcalı yeni bir karar aldı. Survivor ada konseyinde konuşan Acun Ilıcalı, acil bir toplantı kararı aldıklarını ve oyunların hızının düşürülmesi ile ilgili bazı kararlar alınacağını söyledi.

“OYUNLARI YAVAŞLATACAĞIZ”

Acun Ilıcalı, bunun için parkurda belli noktalarda yarışmacıları frenlemek gerektiğini söyledi. Acun Ilıcalı “Bizim için sizin sağlığınız her şeyden çok daha değerli. Belli noktalarda oyunları yavaşlatacağız” dedi. Ilıcalı bunun için acil bir şekilde önlemleri arttıracaklarını da söyledi.

“ELİF SURVIVOR’A DEVAM EDEBİLECEK”

Ilıcalı, Survivor Elif‘in MR sonuçları ve raporlarının Doktor Metin Kuş tarafından İstanbul’da uygun gördüğü doktorlarla paylaşıldığını açıkladı. Elif hakkında doktorların karar verdiklerini söyleyen Acun Ilıcalı, “Doktor Metin Kuş sonuçları aldı. Sakatlık boyunda olduğu için doktorlar her detaya baktı. Elif’in durumu iyi ve Survivor’a devam edebilecek. Yarın kendisini yanınıza yollayacağız. Mavi takım yarışmacısı Elif yarınki oyunda oynayabilecek durumda. Kendisine büyük geçmiş olsun” ifadelerini kullandı.

ÇEYREK FİNALE KİMLER KALDI?

Survivor 2020‘de çeyrek finale kalmayı garantileyen yarışmacılar belli olmaya başladı. İlk olarak geçen hafta yapılan sembol finalini kazanan Elif, Survivor’da çeyrek finale kalmayı başaran ilk yarışmacı olmuştu.

Son dokunulmazlık oyununu kazanan kırmızı takımın yarışmacıları Berkan, Barış, Nisa ve Cemal Can, bu hafta elenme potasına girmediği için çeyrek finale kaldı. Mavi takımdan Ardahan, Yasin, Sercan ve Evrim arasından bir kişi, Salı günü yapılacak konseyde SMS sıralamasına göre yarışmaya veda edecek. Ve son sekize kalan üç yarışmacı daha böylece belli olacak.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu