Medya

Acun Ilıcalı, Survivor Barış ve Yasin hakkında neler söyledi?

Survivor’ın geçtiğimiz günlerde yayınlanan bölümüne Barış ve Yasin’in kavgası damga vurmuştu. Dün akşam gerçekleşen ada konseyinde Acun Ilıcalı, Barış ve Yasin hakkındaki kararını açıkladı.

Acun Ilıcalı, “Olmaması gereken şeyler oldu. Yapılan hareket bizim müsamaha yapma şansımız olan hareket değil. Bunlar programımızda olsun istemiyoruz. Fitili ateşleyen Yasin’dir. Yarışmacı kaybetmek istemiyoruz. Bu her Survivor’da olmuştur. Mümkün olduğu derecede size destek olacağım. Ama bu şu demek değil. Bu olayın kayıtsız kalması inan yarın her şeyi görebiliriz. Buradaki konu ani tansiyon düşmesi çok güzel. Ama yaptırım yapmak zorundayız. Sizin de kendinizi kaybettiğiniz için bir yaptırım görmek zorundasınız. Barış ve Yasin bundan sonra takımınızın kazandığı 3 ödülden yararlanamayacaksınız.” ifadelerini kullandı.

Öte yandan Acun Ilıcalı, konseyde Yunus Emre‘yi de uyardı. Geçtiğimiz günlerde Gönüllüler takımına “Kemikleri atarız” diyen Yunus Emre‘ye Acun Ilıcalı tepki gösterdi ve “Ben seni uyarmış olayım” dedi. Ilıcalı Sercan Yıldırım’a uyarısını ise yenildi. Ünlü televizyoncu, “Sercan’ın Barış’a küfrettiği dönemde daha sert uyarıda bulunmalıydım” diyerek kendi öz eleştirisini de yaptı.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu