Acun Ilıcalı, Melisa’nın velayetini aldı!

Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı geçtiğimiz aylarda anlaşmalı olarak boşanmıştı...

acun-ilicali-seyma-subasi

Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı 2017 yılında görkemli bir organizasyonla nikah masasına oturmuştu. Çiftin evlilikleri fazla sürmedi. Çift geçtiğimiz aylarda anlaşmalı olarak evliliklerini sonlandırmıştı.

Uzun süre gündemde kaldılar!

Mahkeme Acun Ilıcalı’nın anne Şeyma Subaşı’na her ay düzenli olarak 125 bin TL nafaka ücreti ödemesine karar vermişti. Bu karar, gündemi oldukça meşgul etmiş hatta karar meclis kürsülerine kadar yayılmıştı.

Acun Ilıcalı, anne Şeyma Subaşı’nın sık sık yurt dışına gitmesinden dolayı kızları Melisa ile fazla ilgilenilmediği gerekçesiyle Melisa’nın velayetinin babasına verilmesi konusunda, Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı’nın ortak bir anlaşmaya vararak mahkemeye başvurdu öğrenildi. Mahkeme, Melisa Ilıcalı’nın velayetinin anne Şeyma Subaşı’dan alıp baba Acun Ilıcalı’ya verilmesine karar verdi.

Şeyma Subaşı, kızının velayetinin eski eşine verilmesinin ardından Melisa’nın bakımını Acun Ilıcalı ile birlikte yapacaklarını söyledi. Bu süreçte kızının ruhsal helişimi açısından basın mensuplarından daha hassas haberler yapmasını rica eden Subaşı, Melisa’nın kendisiyle yaşamaya devam edeceğini ve sık sık babasıyla görüşeceğini ifade etti.

ŞEYMA SUBAŞI’NIN AŞIRI SEYAHAT PROGRAMININ KARARDA ETKİLİ OLDUĞU İDDİA EDİLDİ!
Magazin kulislerinde bu gelişmenin ardından çelitli iddialar öne sürüldü. Şeyma Subaşı’nın kızının velayetinin kaybetmesinin sebebi olarak, sürekli seyahate çıkıp ülke ülke gezmesi ve Melisa’nın bu tempoya ayak uydurmakta zorluk çekecek olması gösterildi. Bilindiği üzere; Şeyma Subaşı, hemen her hafta yurtdışına geziler yapıp, sosyal medyada dikkat çekici paylaşımlar yapıyor.