Magazin

Acun Ilıcalı ile görüntülenen Şeyma Subaşı, sevgilisi Guido Senia hakkında konuştu!

Koronavirüs salgını nedeniyle İtalyan sevgilisi Guido Senia ile birlikte evinde vakit geçiren Şeyma Subaşı, seyahat kısıtlamalarının kalkmadan Çeşme Alaçatı’ya gitmiş ve tepki çekmişti. Sevgilisi Guido Senia’yı önceki gün İtalya’ya uğurlayan Subaşı, tatilini şimdi de Bodrum’da sürdürüyor. Sık sık tatil fotoğraflarını paylaşan Subaşı, Instagram hesabının hikaye bölümünden paylaştığı sırtı dönük olarak verdiği çıplak pozla gündem olmuştu.

Önceki akşam Bodrum’da eski eşi Acun Ilıcalı ile yemek yiyen Subaşı, mekan çıkışında özel hayatıyla ilgili açıklamalar yaptı. Subaşı, sevgilisi Guido Senia ile hakkında çıkan ayrılık iddialarının sorulması üzerine şunları söyledi:  “Hayır Guido ile birlikteyiz. Uçuşlar açılınca ailesini görmek için İtalya’ya döndü. Daha ne kadar burada kalabilir sonuçta Türkiye vatandaşı değil… Biz ayrılmadık öyle bir şey yok…”

Subaşı ayrıca kendi markasını çıkaracağının müjdesini de verdi. Ünlü Instagram fenomeni Türkiye‘de vakit geçirmeyi sevdiğini söylerken uçuşlar açılır açılmaz Ibiza‘ya gitmeyi düşündüğünü ifade etti.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu