Magazin

Acun Ilıcalı ile anılan Ayça Çağla MasterChef’te ortaya çıktı!

Bir yıl önce Şeyma Subaşı’dan boşanan Acun Ilıcalı, son dönemde eski eşi ve yeni aşk haberleriyle sık sık magazin gündemine geliyor. Ünlü televizyoncunun adı boşanmanın hemen ardından 20 yaşındaki model Itır Esen’le anılmaya başlamıştı. Genç modelle aşk değil iş ilişkisi yaşadıklarını açıklayan Acun Ilıcalı’nın adı Itır Esen’den sonra yine 20 yaşında olan Ayça Çağla Altunkaya ile anılıyordu.

Acun Ilıcalı ve Ayça Çağla Altunkaya, ilk olarak Miami’de görüntülenmişti. Yaz aylarını da birlikte geçiren ikilinin Çeşme’de çekilen fotoğrafları magazin basınına yansımıştı. Çıkan aşk haberleri ve fotoğraflar sonrası ne Ilıcalı ne de Altunkaya konu hakkında açıklama yapmamıştı.

Geçtiğimiz günlerde Fenerbahçe’nin basketbol maçına giden ve birlikte görüntülenen ikiliden Ayça Çağla Altunkaya, önceki gün Ilıcalı’nın sahibi olduğu TV 8 kanalında yayınlanan MasterChef programının stüdyosundaydı. Genç kız, stüdyoda çekilen fotoğraflarını sosyal medya hesabından yayınlamayı ihmal etmedi.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu