Acun Ilıcalı, ‘Gel Konuşalım’ için o isimle anlaştı!

7 Ekim itibariyle Kanal D ekranlarına transfer olacak olan 'Gel Konuşalım' programının yorumlarından Hakan Ural'ın yerine Cengiz Semercioğlu'nun geleceği konuşuluyor...

Takip Et:

4. sezonuna geçtiğimiz günlerde başlayan Gel Konuşalım programının sunucusu Nur Tuğba Algül, yeni yayın döneminde ikinci çocuğunu dünyaya getirdiği için yer almamıştı. Ünlü sunucunun yerine TV 8’de yaz aylarında ekrana gelen Gel Yazın Konuşalım’ın sunucusu ve yorumcusu Seray Sever gelmişti. Seray Sever’in yaz aylarında programda imza attığı fasulye yorumu ile günlerce konuşulmuştu. Sever, sosyal medya kullanıcıları tarafından ağır eleştirilere maruz kalmıştı.

HAKAN URAL’IN YERİNE CENGİZ SEMERCİOĞLU GELİYOR

Önceki günlerde Kanal D’de yayınlanan Müge ve Gülşen ile 2. Sayfa programının final yapacağı ve yerine Hakan Ural’ın sunacağı yeni bir program geleceği konuşulmaya başlamıştı. Gel Konuşalım programında gazeteci Eylem İpek Şafak ve Seray Sever ile birlikte sabah saatlerinde ekranlarda olan Hakan Ural, programdan ayrılıyor. 7 Ekim’de Kanal D ekranlarında boy göstermeye başlayacak olan yorumcunun yeni programının formatı ve detayları henüz bilinmiyor. Ayrıca Hakan Ural’a partner arayışının sürdüğü öğrenildi.

TV 8 kanalının sahibi Acun Ilıcalı, Gel Konuşalım’da Hakan Ural’dan boşalan koltuk için yeni isim arayışına girdi. Cengiz Semercioğlu ile görüştüğü konuşulan Ilıcalı ve ünlü gazetecinin anlaşmaya vardığı iddia edildi. Henüz resmi olarak bir açıklama yapılmasa da Semercioğlu’nun pazartesi itibariyle TV 8 ekranlarında olacağı konuşuluyor.

Yaz aylarının başında Seren Serengil ile birlikte ‘Duymadık Demeyin’ isimli programla TV 100 ekranlarında yer almaya başlayan Semercioğlu, partnerinin programa veda etmesinin ardından önce gündüz kuşağında daha sonra gece saatlerinde programlar yapmaya başlamıştı.