Acun Ilıcalı boşanma davasının ardından ilk kez görüntülendi! (Özel)

ÖZEL HABER - Acun Ilıcalı, Şeyma Subaşı ile boşandıktan sonra ilk kez İstanbul'un lüks restoranlarından birinde görüntülendi...

Takip Et:

Magazinn.com, 25 Kasım akşamı Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı’nın boşanacağını özel haber olarak duyurunca gündem bir anda değişmişti. Haberimiz dakikalar sonra Acun Ilıcalı tarafından teyit edilmişti. Ne var ki, 26 Kasım’da ünlü çiftten üzücü haber geldi ve tek celsede boşandılar!

Acun Ilıcalı dava çıkışı üzgün olduklarını belirtmişti. Daha sonra ise, ünlü televizyoncu derin bir sessizliğe gömüldü! Magazinn.com’un haberine göre, Acun Ilıcalı 27 Kasım salı akşamı yani davadan yaklaşık 24 saat sonra ilk kez dışarı çıkıp kızlarıyla yemek yedi.


DAVADAN 24 SAAT SONRA MORAL YEMEĞİ!
Sadece magazinn.com’un ele geçirdiği bu özel karede Acun Ilıcalı’nın durgun hali dikkat çekti.

Boşandıktan sonra “Üzgünüz ama hayatta ölümden başka her şeyin çaresi var” diyerek olgun bir tavır sergileyen Ilıcalı, yaşadığı zor günleri çocuklarıyla atlatmayı planlıyor. Elbette, bu süreçte reyting şampiyonu yapımları için çalışmayı da aralıksız sürdürüp rutin hayatına geri dönecek. Bu arada, Şeyma Subaşı ise kızı Melisa ile birlikte Miami’ye gitti. (Magazinn.com)