Acun Ilıcalı ‘açıklayacağız’ dedi, Yılmaz Erdoğan karşı çıktı!

Survivor'da yarışan Ersin Korkut'a köpeğinin öldüğünü söylemeye hazırlanan Acun Ilıcalı'yı Yılmaz Erdoğan'ın aradığı öğrenildi...

Takip Et:

Survivor 2020’de Ünlüler takımında yarışan oyuncu Ersin Korkut, yarışmanın en büyük sürprizi oldu. Ancak performansı günden güne yükselen Ersin‘in çok sevdiği köpeği Mes geçtiğimiz aylarda ölmüştü. Survivor’da sık sık köpeğinden bahseden ve her fırsatta Mes‘i çok özlediğini söyleyen Korkut‘a kötü haberi kimse verememişti. Hatta Ersin‘in ağabeyi bile iletişim oyununda konuyla ilgili gerçeği söyleyememiş, “Mes iyi, Mesut onunla ilgileniyor” demişti.

ERSİN’İN AİLESİ MES’İN ÖLDÜĞÜNÜN SÖYLENMESİNİ İSTEDİ! 

Bu konu için Ersin’in ailesinden talep geldiğini söyleyen Acun Ilıcalı, salı günü yarışmacıya kötü haberi vereceğini “Ersin’in ailesi iletişim oyunlarında yalan söylemek zorunda kaldıkları için Mes’in öldüğünü söylememizi istiyorlar. Ama nasıl söyleyeceğimi bilmiyorum. Köpeğinin öldüğünü Ersin’e söylemeliyiz.” sözleriyle açıklamıştı.

Ancak bu açıklamanın ardından Ersin Korkut’un kuzeni olan Yılmaz Erdoğan devreye girdi. ‘Survivor Panorama’ programına Dominik‘ten bağlanan Acun Ilıcalı, Ersin‘e köpeğinin öldüğünü söylemekten vazgeçtiğini duyurdu. Yılmaz Erdoğan’ın kendisini aradığını söyleyen Ilıcalı, yaşadıkları durumu şöyle anlattı:

“Sevgili Yılmaz Erdoğan aradı beni. Ersin için ne kadar önemli olduğunu biliyorsunuz tabi. Yılmaz Erdoğan, ‘İkilemdeyiz. Söylersek adamı orada kaybedebiliriz’ dedi. ‘Sen ne diyorsun?’ diye bana sordu, ‘Siz ne derseniz o’ dedim. Çünkü hiç karşılaşmadığımız bir durum.”

“Şuan için erteledik, konseyde köpeğinin öldüğünü söylemedik Ersin’e. Ailesinde tam bir mutabakat olması lazım. Bana ailesi ‘söyle’ dedi ama Yılmaz Erdoğan da Ersin için ne kadar değerli biliyorsunuz, o da ‘söyle’ derse o zaman açıklarım. Ben söylemeye çok da meyilli değilim açıkçası ama herkes hem fikir olursa söylerim.”