Acun ile yemeğe çıkan Hadise’ye Kaan Yıldırım soruldu!

Hadise ve Acun Ilıcalı yeni proje toplantısı için bir araya geldi. Magazin habercileri, Hadise'yi sevgilisi Kaan Yıldırım ile ilgili adeta soru yağmuruna tuttu...

Takip Et:
Hadise’den Kaan Yıldırım Sorusuna Beklenmeyen Yanıt
Hadise’den Kaan Yıldırım Sorusuna Beklenmeyen Yanıt

Acun Ilıcalı ve “O Ses Türkiye” jürilerinden Hadise Bebek’te akşam yemeği yedi.

İlişkisi hakkında soru yağmuruna tutulan Hadise’den Kaan Yıldırım sorusuna beklenmeyen yanıt geldi.

Hadise ve Kaan Yıldırım aşkı pandemi döneminde ikilinin yaptığı paylaşımlarla ortaya çıkmıştı. İkili, o günlerde ilişki iddiaları karşısında sessiz kalsa da Hadise’nin O Ses Türkiye canlı yayına Kaan Yıldırım’ın evinden katılması ve Ilıcalı’nın göndermeleri bu aşkın gerçek olduğunun bir kanıtı oldu. Çift, daha sonra birlikte pozlarını yayınlayıp ilişkilerini dosta düşmana ilan etmişti. Bir süre önce ayrılık iddiaları karşısında ise; Hadise Kaan Yıldırım’ın köpeği Benek’in yatarken çekilen fotoğrafını Benek adına açtıkları instagram hesabından yayınlayıp, fotoğrafı “Yalan haberleri okudukça ben” notu ile paylaşarak ilişkilerine devam ettiklerini açıkladı.

KAAN İLE İLGİLİ SORULARI YANITSIZ BIRAKTI!
Yemek sonrası Hadise ve Ilıcalı mekandan birlikte ayrıldı. Ilıcalı, “Mümkün olduğu kadar da görüşüyoruz, kendisinin kalbimdeki yeri farklıdır.” dedi. Hekimoğlu’nda rol alan Kaan Yıldırım’la aşk yaşayan Hadise, ilişkisi hakkındaki soruları “Sonra konuşuruz.” diyerek geçiştirdi!