Kültür ve Sanat

Açıklamalar art arda geldi!

Mert Fırat, Melisa Aslı Pamuk ve Celil Nalçakan gibi oyuncuları bir araya getiren Kilit filmi hakkında dün ortaya atılan iddia herkesi şoke etmişti. İddiaya göre, filmin yönetmeni Adil Oğuz Validezade, çekimlerin başlamasının ardından Mert Fırat’ın role girememesi ve iyi bir oyun çıkaramamasını sebep göstererek ünlü oyuncuyu kadrodan çıkardı. Bu zamana kadar birçok dizi ve filmde oynayan Mert Fırat’ın bu tarz bir haberle gündeme gelmesi hayranları bir hayli şaşırttı.

Kilit filminin yapım şirketi çıkan haberler sonrası bir açıklama yaptı. Yetkililer, iddiaları yalanlarken, Mert Fırat’ın oyuncu kadrosunda olmaya devam edeceğini söyledi. Yapım şirketi ünlü oyuncunun çekimler başladıktan sonra 1 hafta ara verdiğini ve bunun sebebinin de Mert Fırat’ın Altın Portakal Ödül Töreni’ne gitmesi olduğunu ifade etti.

MERT FIRAT’TAN YAPIMCISINI DESTEKLEYEN AÇIKLAMA!

Önceki akşam eşi İdil Fırat ile birlikte objektiflere yansıyan Mert Fırat, magazin muhabirlerinin konuyu sorması üzerine bir açıklama yaptı. Ünlü oyuncu, ortaya atılan iddiayı yalanlarken Altın Portakal sebebiyle 1 hafta çekimlere ara verildiğini söyledi. Yapım şirketinin gerekli açıklamayı yaptığını belirten Mert Fırat, “Bir problem yok” demekle yetindi. Kilit filmindeki rolü için bıyık bırakan oyuncunun, yeni imajı dikkat çekti. 2020 yılında beyazperdede olması beklenen Kilit filminin çekimleri Mert Fırat’ın Antalya’dan dönmesinin ardından devam etti.

 

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu