Medya

Abuzer Kömürcü, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ı karıştırmaya başladı bile!

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı – Kurtlar Vadisi dizisinde Abuzer Kömürcü karakterinin kim unutabilir ki… Fenomen olan bu karaktere yaşam veren ad ise Afganistan doğumlu Muhammed Cangören… Akılda oyuncu, Harami Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın 6. sezondaki yeni transferlerinden birisi oldu.

Dizide bakılmaya başlaması ile beraber Kurtlar Vadisi hayranları da Abuzer Kömürcü karakterini yine andırdıklarını belirten yorumlarıyla sosyal medyada noktaya değinmeye başladı.
168. kısım fragmanındaki “Yorum yapma lan it” sözü ise size bir yerden tanıdık geliyor mu?

Harami Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın 6. sezonu iyi başladı ve Suçsuzlar Apartmanı’na geçilmesine karşın, izleyicilerini konsolide etmeyi de başardı. Oktay Kaynarca’nın başrolündeki dizinin yeni adlarından birisi de Bahar karakterine yaşam veren Pelin Akil… Ünlü oyuncu da dizide ortalığı fena karıştırdı. Hızır Çakırbeyli’yi bir yere çarpan Bahar’ın infaz emrini veren İlyas’a Hızır’dan tepki var.

Ayrıca Hızır’ın sağ kolu Alparslan ise düşmanlarının eline geçiyor.
Harami Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın coşkulu ve aksiyon dolu sahnelerine yenileri ilave edilecek. 20 Ekim Salı akşamı yayınlanacak 168.kısım fragmanını aşağıdaki videodan seyredebilirsiniz.

“Benim bağışladığım birinin infaz emrini verme!”
Harami Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni kısmıyla Salı 20.00’de atv’de! #EşkıyaDünyayaHükümdarOlmaz @atvcomtr pic.twitter.com/CKFi73Jo8z

— Eşkiyatv @eskiyatv October 15, 2020

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu