”Ablamın tek suçu ‘it’le ‘köpekle’ arkadaşlık yapmasıdır!”

Uyuşturucu ticareti yapmak suçundan aldığı 6 yıl 3 aylık hapis cezası onanan Deniz Seki hakkında yakalama çıkarıldı. Polis 4 ayrı adrese gitti ancak Deniz Seki’ye ulaşamadı. Bu durumda herkesin aklına ‘Deniz kaçıyor mu?’ sorusu geldi. Deniz Seki'nin kardeşi Serkan Seki ise önceki gün eniştelerini kaybettiklerini açıkladı. Ünlü şarkıcının son anına kadar eniştesinin başında olduğu öğrenildi.

Serkan Seki ablasını böyle savundu:
 
Alnımız ak, gözümüz pek! Allah büyük! Hodri meydan zalim fani senin hükümün nereye kadar sürecek! Elinden geleni arkana koyma!
 
6 senedir susturuluyoruz,şimdi haykırarak konuşma zamanı. Tüm gerçekler ortaya çıkana kadar! Bir de benden dinleyin! Hadi bakalım!
 
Benim davam yeni başlıyor! Hodri meydan!Allah şahidimdir,en yakını olarak söylüyorum.Tek suçu 7 sene önce "it"le "köpekle"arkadaşlık yapmasıdır! Sustuk,susturulduk!
 
Susan sizin gibi olsun bundan sonra! Allah büyük!Tek tek cevap veresim var, atıp tutanlara ama sabır. Öbür dünyanın mahkemesinde hepiniz sanıksınız bunu bilin! Hiç bir şey bilmiyorsunuz!
 
Gelince üst üste geliyor. En sevdiğim akrabalarımdan Metin eniştem dün gece Hakk'ın rahmetine kavuştu. Mekanın cennet olsun dünya iyisi adam. İlahi adaletten bahseden kardeşlerim. En azından bir "dosyayı oku" ne olmuş ne olmamış bir gör. Bir elini vicdanına koy. Sonra yorum senin…
 
Bu arada iIlahi adalete güvenim sonsuz ,şükürler olsun. Şüphesiz bir gün mutlaka tecelli edecektir. Sustuk, susturulduk demiştim ya." Devam etmekte olan yargıyı etkilemeye teşebbüs suçunu işlersiniz"aman haa dediler!" hukuk terimleri"konuştu
Halk anlamaz kardeşim hukuki terimlerden ondan bundan! "ticaret" diyorsan onu ticaret anlar! Ama bildiğin gibi değil güzel kardeşim. Anlatacağım
 
Adalete karşı kırgınmıyız evet ama inancımızı kaybettik mi? Hayır! Her T.C vatandaşı adalete güvenmek zorundadır.
"paylaştı" dolayısı ile "temin"etti hukuken "ticaret"tir.denildi. Peki kim onlar? Ne iş yapar? Kaç kişi? Söyleyeyim 3 kişi toplam o arkadaşları!
 
Onlar nerede? Neden adı geçmiyor? Ne demişler ifadelerinde? Onu da belgeleyeceğim zamanı gelince. Dedim ya benim davam yeni başlıyor! Bu arada bütün bu olanlar 7 sene önce olmuş altını çizerim. Sürekli yeni bir şeyler oluyormuş gibi algılayanlar var…"