Kültür ve Sanat

Aaron Taylor Johnson, “Bullet Train” kadrosuna katıldı

Aaron Taylor Johnson, David Leitch’in yönetmen koltuğuna oturacağı uyarlama film “Bullet Train“in oyuncu kadrosuna katıldı. Daha önce Quentin Tarantino’nun “Once Upon a Time in Hollywood” filminde dublör Cliff Booth’u oynadığı için ilk oyunculuk Oscar’ını kazanan Brad Pitt‘in başrolünde olacağını öğrendiğimiz filmin kadrosu genişliyor.


Son olarak Tenet’te izlediğimiz ve Kick Ass, Nocturnal Animals, Nowhere Boy, A Million Little Pieces gibi yapımların başarılı oyuncusu Aaron Taylor Johnson, Bullet Train’in kadrosunda yer alacak.

Bullet Train

Bullet Train konusu

Film, yazar Kotaro Isaka’nın çok satan Japon romanı “Maria Beetle”dan uyarlanacak. Roman, Tokyo’dan Morioka’ya hareket eden aynı trende kendilerini bulan beş suikastçiyi mercek altına alıyor. Harvill Secker, “Bullet Train” romanını gelecek yıl İngilizce olarak yayımlayacağını da ayrıca duyurdu. Filmi 87North şirketi adına Leitch ve Kelly McCormick, Antoine Fuqua ve Kat Samick’le birlikte üretecek. Brittany Morrissey, Sony Pictures için projeyi denetleyen yönetici olacak.

Stüdyolar hala üretim programlarını planlamaya çalışırken, başlangıç ​​tarihi konusunda net bir açıklama yapılmadı. Bu yüzden film çalışmalarına ne zaman başlanacağı ve ne zaman önümüze sunulacağı henüz belirsiz.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu