Murat Dalkılıç’ın isteğine Hande Erçel’den red!

Önceki günlerde "Artık çocuk istiyorum" diyerek evlilik sinyalleri veren Murat Dalkılıç'a Hande Erçel'in "Benim şu an önceliğim kariyerim" dediği iddia edildi...

0

10 aylık ilişkilerine 2018 yılında nokta koyan Hande Erçel ve Murat Dalkılıç çifti, Erçel’in annesi Aylin Erçel’in kanser tedavisi gördüğü dönem tekrar konuşmaya başlamıştı. Sonrasında annesini kaybeden Hande Erçel’i, Murat Dalkılıç bir an olsun yalnız bırakmamıştı. Bu zorlu günlerde ilişkilerine bir şans daha tanıyan ikilinin aşkları hız kesmeden devam ediyor.

HANDE “ÖNCE KARİYER” DEDİ!

Murat Dalkılıç, geçtiğimiz günlerde “Artık çocuk istiyorum. Bütün arkadaşlarımın çocukları var benim yok. Onlara çok imreniyorum” açıklamasıyla evlilik sinyalleri vermişti. Daha önce Merve Boluğur ile evlenen ünlü popçu, iki yıl aradan sonra boşanmıştı. Çocuk isteyen Dalkılıç’ın sevgilisi Hande Erçel’in ise henüz evlenmek istemediği, kariyerini ön plana aldığı konuşuluyor.

‘Halka’ dizisinde ayrılan güzel oyuncunun gelecek sezonda Engin Altan Düzyatan ile ‘Kurşun’ dizisinin başrolünde yer alacağı iddia edilmişti. Erçel ve Most Production arasında görüşmelerin devam ettiği öğrenildi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here