Medya

7 yıl sonra bile acısı taze… Cansu Dere, yıllar önce aynı dizide oynadığı usta ismi unutmadı…

Televizyongazetesi.com/Ayrıntı – Aradan seneler geçti ama ne o dizi, ne Cansu Akarsu’nin oradaki rolü, ne de akılda ad unutulmadı! Bahsettiğimiz dizi Ezel. 2009-2011 seneleri arasında yayınlanmıştı. Hala Cansu Akarsu’ye hayranları o dizideki adı Eyşan olarak hitap ediyor kimi zaman sosyal medyada.

Üstüne başka başka projelerde yer aldı ve o karakterlerle de çok konuşuldu ama ne o Eyşan’ı unuttu, ne de izleyici. Dizide oynayan tüm oyuncuların tesirinden hala çıkamadıkları bir ad da kuşkusuz Tuncel Kurtiz.
Ömrü yaşamı süresince çoğu zaman yapımda rol aldı. Oyunculuğu, üstatlık seviyesindeydi ve çok beğenilen, hürmet dinlenen bir addı. Onu 2013 senesinin 27 Eylül günü kaybetmiştik.

77 yaşında ölüm eden Kurtiz’in cenazesine on binler katıldı. Halit Ergenç, Kıvanç Tatlıtuğ, Yiğit Özşener, Okan Yalabık, Yılmaz Köksal, Tarık Akan gibi oyuncuların yanı sıra, Ezel dizisinde beraber oynadığı Kenan İmirzalıoğlu da oradaydı.
Iş yaşamında kendisi için ehemmiyetli bir yeri olan Kurtiz’i Cansu Nehir de sosyal medya hesabından onunla bir resmini paylaşarak selamladı vefat yıldönümünde.

Irmak, sadakatli tutumuyla takdir bakarken bir mükâfat merasimindeki resmine “Seni özleyerek geçirdiğimiz bir sene daha” anekdotunu düştü.

İşte o paylaşım:

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu