6 yıldır koma halindeki Kenan Işık’ın son sağlık durumu açıklandı

Kenan Işık 6 yıldır koma halinde tedavi görüyor. Işık'ın eşi, ünlü sanatçının sağlık durumunda olumlu bir gelişme olduğunu duyurdu...

Takip Et:
6 yıldır koma halindeki Kenan Işık’la ilgili eşinden güzel haber
6 yıldır koma halindeki Kenan Işık’la ilgili eşinden güzel haber

Kenan Işık’ın sağlık durumunda sevindirici bir gelişme oldu.  Müjdeli haber ünlü oyuncunun eşi Beril Işık tarafından duyuruldu.

‘Kim Milyoner Olmak İster?’ adlı yarışmanın sunucusu ve Devlet Tiyatroları Yönetmeni ve İstanbul Şehir Tiyatroları’nın eski Genel Sanat Yönetmeni Kenan Işık’tan müjdeli haber geldi.

Sabah gazetesi köşe yazarı Yüksel Altuğ, ünlü sunucunun sağlık durumunun iyiye gittiğini bugünkü yazısında duyurdu:

Benim de Ergun Uyar’ın sosyal medya paylaşımıyla haberim oldu. Müjdeyi, Işık’ın vefalı eşi Beril Hanım vermiş. Demiş ki: “Kenan Bey söylenenleri duyuyor. Gözleri ile konuşuyor. fakat tepki veremiyor henüz”

Yoğun bir biçimde fizyoterapi ve ergoterapi tedavisi görüyor. Bakışlarıyla etrafındakileri takip edebiliyor. Artık gözleriyle iletişim kurabiliyor. Tekerlekli sandalyesinde bazen tüm gün oturuyor”

Vücudunu artık bütünüyle kendisi tutabiliyor, dik durabiliyor. Işık, hemen hastaneye kaldırılarak ameliyata alındı.6 yıldır yaşam mücadelesini sürdüren Işık’ın tedavisi evinde devam ediyor.