Kültür ve Sanat

50m2 ne zaman çıkacak?

Daha önce Hakan: Muhafız ve Atiye ile fantastik macera türünde, Aşk 101 ile gençlik dizisi türünde adımlar atan Netflix, ülkemizin en sevilen türlerinden komediye giriş yapacak. BKM’nin yapımcılığını üstlendiği, senarist Burak Aksak’ın, Selçuk Aydemir’le birlikte yönetmen koltuğunda oturduğu diziden ilk görseller yayımlandı. Bugün birçok yerli yapımına dair detaylar paylaşmış olan Netflix’in paylaştığı fotoğrafların ardından izleyiciler, 50m2’nin ne zaman yayımlanacağını merak ediyordu.

50m2

50m2 konusu

50m2, karanlık alemlerde nam salmış gizemli bir tetikçi olan Gölge’nin kim olduğunu bulma yolculuğunu konu alıyor. Ortalık durulana kadar oraya sığınan Gölge’yi gören mahalle sakinleri, onu yeni vefat etmiş terzi dükkan sahibinin oğlu zanneder. Yalan üzerine kurulu bu yeni kimlik, Gölge’nin geçmişi ve kimliğiyle ilgili sırları ortaya çıkaracaktır. Gölge, mahalleye ve buradaki insanlara alıştıkça yeni birine dönüşecek ve gerçekte kim olduğunu anlamaya başlayacaktır.

50m2

50m2 dizisi ne zaman yayımlanacak?

Bugün ilk görselleri paylaşılan dizi, merakla bekleniyor. Açıklamaya göre dizi, 27 Ocak 2021’de tüm dünya ile aynı anda Netflix’te yayımlanacak.

Burak Aksak’ın hem kaleme aldığı, hem de Selçuk Aydemir ile birlikte yönettiği dizinin yapımcılığını BKM üstleniyor. 8 bölümden oluşacak kara komedi türündeki dizinin oyuncu kadrosunda; Engin Öztürk, Aybüke Pusat, Kürşat Alnıaçık, Cengiz Bozkurt, Tolga Tekin, Tuğçe Karabacak, Hasan Yalnızoğlu, Murat Kılıç, Yiğit Kirazcı, Özgür Emre Yıldırım ve Tuncay Beyazıt gibi birçok önemli isim yer alıyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu