50 kilo veren Akın Akınözü’nün büyük değişimi!

Hercai dizisindeki performansı ile dikkatleri üzerine çeken Akın Akınözü, geçtiğimiz günlerde yıllar içerisinde 50 kilo verdiğini söylemişti. Ünlü oyuncunun kilolu olduğu döneme ait fotoğraflar sosyal medyada yayılmaya başladı…

Takip Et:

Geçtiğimiz sezon ekran macerasına başlayan Hercai dizisi bir anda televizyon izleyicisinin dikkatini çekmiş ve dizi, kendine reytinglerde üst seviyelerde yer bulmaya başlamıştı. Hercai’nin başrol oyuncuları Akın Akınözü ve Ebru Şahin’in yıldızı da dizi ile birlikte parlamıştı. İkiliye sık sık reklam teklifi gittiği hatta Ebru Şahin’in bir saç şampuanı firmasından reklam yüzü olmak için 2 milyon lira istediği iddia edilmişti.

120 KİLODAN 70 KİLOYA DÜŞTÜ

Hem yurtiçi hem de yurtdışında birçok hayranı bulunan iki ünlü oyuncuyu görmek isteyen hayranları dizinin Mardin’de bulunan setine akın etmiş ve oyuncular 6 saat boyunca sette mahsur kalmıştı. Her hareketleri fanları tarafından takip edilmeye başlayan başrollerden Akın Akınözü, önceki günlerde verdiği bir röportajda eskiden çok kilolu olduğunu ve yıllar içerisinde 120 kilodan 70 kiloya düştüğünü anlatmıştı. Bu süreçte iradenin önemli bir rol oynadığına değinen yakışıklı oyuncunun kilolu halleri merak konusu olmuştu.

LİSE FOTOĞRAFLARI PAYLAŞILDI

Oyuncunun geçmişe ait kilolu görüntüleri sosyal medyada paylaşılmaya başladı. Akınözü’nün lise arkadaşlarının ortaya çıkardığı düşünülen fotoğraflarda ünlü oyuncunun yaşının epey küçük olduğu görülüyor. Geçmişten bugüne bir hayli değişen Akın Akınözü’nün değişimi sosyal medyada gündem oldu.

Akın Akınözü’nün eski hali: