Medya

40 YILLIK DOST ERKAN CAN VE ZAFER ALGÖZ DÜŞMAN OLDU!

Show Tv ekranlarında geçtiğimiz günlerde seyirciyle buluşan Bir Deli Sevda’nın yeni bölüm fragmanı yayınlandı. 

 

İKİ DOST DÜŞMAN OLDU!

 

Bursa Devlet Tiyatrosu’nda tanışan 40 yıllık dostlar Zafer Algöz ve Erkan Can, yıllar sonra aynı projede tekrar beraber olmanın keyfini çıkarıyor.

 

Gerçekte dost dizide düşman olan iki arkadaş ‘Bir Deli Savda’nın 2. Bölümüyle  12 Nisan Çarşamba akşamı 20.00 da Show tv ‘de…

 

‘Bir Deli Sevda’nınbaşrollerini Erkan Kolçak Köstendil, Cansu Tosun, Erdinç Gülener, Cankat Aydos ve Deniz Uğur’un paylaştığı dizide usta oyuncular Zafer Algöz ve Erkan Can da yer alıyor.

 

BİR DELİ SEVDA DİZİSİNİN HİKAYESİ NE?

 

Bahar (Cansu Tosun), İstanbul'un kenar mahallerinden biri olan Telli Kavak'ta annesi Nermin'le (Esra Kızıldoğan) birlikte yaşamaktadır.

 

Babası Cengiz’i (Erdinç Gülener) öldü bilen Bahar'ın tek amacı hasta annesine daha iyi bir yaşam sunmaktır. Mahalleden arkadaşı Kemal'in (Cankat Aydos) kendisine olan aşkını görmezden gelen Bahar, hiç beklemediği bir anda karşısına çıkan Mehmet'e (Erkan Kolçak Köstendil) aşık olur. Mehmet'in hayatına girişiyle kendini bir deli sevdanın içinde bulan Bahar'ın hayatı öğrendiği sırlarla alt üst olacaktır.

 

BİR DELİ SEVDA DİZİSİNİN YENİ BÖLÜMÜNDEN İLK GÖRÜNTÜLER:

 

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu