Magazin

30 AĞUSTOS’TA PODYUMA ÇIKACAKLAR!..

ÜNLÜ MANKENLER 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMINDA PODYUMA ÇIKACAK
 
30 Ağustos Zafer Bayramı etkinlikleri kapsamında Yeşilköy Spor Kulübü’nde verilecek olan davette Türkiye’nin tanınmış modelleri podyumda yürüyecek. 

Koreografilerini ve danslarını Best Model'in ünlü koreografı Asil Çağıl’ın yapacağı defilelerde Nilüfer Kurt, Tuğçe Sarıkaya, Günay Musayeva, Sanem Balcı, Chantal Brujin, Yağmur Ayaz, Seviye İkbal Tulgar, Açelya Kartal, Ebru Sertbay, Jenya Krivenko, Marina Federenko gibi Türkiye’nin tanınmış modelleri çıkacak.

Defilelerde KİMM FASHİON ve modacı Aylin Yılmaz koleksiyonları yer alacak.

Farklı tarzı ve özel tasarımlarıyla KimmFashion 2015-2016 Sonbahar-Kış koleksiyonu ‘Zerafet ve Aşk’ temasını Cumhuriyet Kadınları defilesinde sunacak. Üst üste kombinlerle, farklı stillerin bir araya  gelmesinden oluşan modern kıyafetler bu sezon yine trend olacak.

Tasarımların her biri kullanıcı kişinin karakterinde göre stil değiştirebiliyor.KimmFashion’dabluzler tuniğe, tunikler pançoya, pançolar da bluze dönüşebiliyor.

Defileye katılacak modacı Aylin Yılmaz’da 2015-2016 kış koleksiyonunu görücüye çıkaracak. Böyle anlamlı bir günde defile yapacağı için heyecanlı olduğunu söyleyen başarılı tasarımcı Aylin Yılmaz, son zamanlardaki başarısını ise farklı stiliyle, klasik estetiği modern anlayışla birleştiren tasarımlar yaptığını farkının da tarzıyla ortaya çıktığını söylüyor.
 

İlgili Haberler

Başa dön tuşu