3 ünlü kadın oyuncu Alev Alev dizisinde nasıl da uyumlular, dikkat ettiniz mi?

Takip Et:
3 ünlü kadın oyuncu Alev Alev dizisinde nasıl da uyumlular, dikkat ettiniz mi?
3 ünlü kadın oyuncu Alev Alev dizisinde nasıl da uyumlular, dikkat ettiniz mi?

Magazinn / Ayrıntı – Show TV ekranında yakında izleyicilerle buluşacak olan Alev Alev dizisinin ilk görüntüleri yayınlandı. Demet Evgar, Hazar Ergüçlü ve Dilan Çiçek Deniz başrolleri paylaşıyor. Üç ünlü oyuncunun fragmana yansıyan kısa görüntüleri dahi ne kadar iyi bir geçim ve enerji yakaladıklarını anlatmaya yetti.

İzleyiciler, Netflix’in aynı adlı dizisinden adapte edilen Alev Alev’in ilk fragmanından pek bir şey kavramasa da, 3 bayan oyuncunun görüntülerinden hoşnut kaldı.
Cem Bender, Berkay Ateş, Cihangir Ceyhan, Berker Güven yeni dizide değişik rollerle ekranda olacak. Gaddar İstanbul ile iyi bir çıkış yakalayan Ozan Güven’in yanı sıra, Çukur ile uslara yazılan Cihangir Ceyhan ve Berkay Ateş için de değişik bir imtihan olacak.

Show TV’nin merakla beklenen yeni dizisi, Ay Yapım imzalı ‘Alev Alev’ soluk kesen, etkileyici senaryosu ve eforlu oyuncu kadrosuyla yeni sezona damgasını bir yere çarpmaya hazırlanıyor.

Birbirinden çok değişik, eforlu üç kadının apayrı öykülerle kesişen yaşamlarına odaklanacak, sezonun en iddialı yapımlarından biri olmaya aday dizi ‘Alev Alev’den başrol oyuncuları Demet Evgar, Hazar Ergüçlü ve Dilan Çiçek Deniz’in yer aldığı ilk tanıtım yayınlandı.

Rejisörlüğünü Ahmet Katıksız’ın üstlendiği, senaryosunu Burcu Görgün Toptaş’ın yazdığı dizinin kadrosunda zaferli oyuncular Demet Evgar, Hazar Ergüçlü, Dilan Çiçek Deniz, Cem Bender, Berkay Ateş, Cihangir Ceyhan, Berker Güven ile akılda oyuncu Zuhal Olcay buluşuyor.

Eforlu oyuncu kadrosu ve iddialı öyküsüyle ‘Alev Alev’ yakında Show TV’de başlıyor!

.