Magazin

3 aylık hamile Bergüzar Korel’in bebek önlemi!

2009 yılında gerçekleşen bir düğünle hayatlarını birleştiren Bergüzar Korel ve Halit Ergenç çifti 2010 yılında oğulları Ali’yi kucaklarına almıştı. Magazin dünyasının gözde çiftlerinden olan Korel ve Ergenç, şu sıralar ikinci bebek heyecanı yaşıyor.

YİNE KARNINI GİZLEDİ

İlk olarak menajerleri Ayşe Barım’ın doğum gününde güzel oyuncunun karnını çantasıyla gizlemesiyle ortaya atılan hamilelik iddiası doğrulamıştı. 3 aylık hamile olan Korel ve eşi önceki gün AVM’de objektiflere yansıdı. Bol bir sweatshirt’le karnını gizleyen oyuncunun neşeli halleri dikkat çekti.

BEBEĞİN CİNSİYETİNİ ÖĞRENMEYECEKLER

Öte yandan ünlü çiftin bebeklerinin cinsiyetini henüz öğrenmediği ortaya çıktı. İddiaya göre; ikili doğuma kadar bebeğin cinsiyetini öğrenmek istemiyor. Bergüzar Korel’in tek kişilik gösterisi ‘Kızlar ve Oğlanlar’a gelecek sezon devam edip etmeyeceği ise bilinmiyor.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu