Magazin

3 ADAM DAĞILDI MI? ‘ESER YENENLER NASIL YALNIZ KALDI?

Murat Boz'la birlikte "Nihal-Bahar Candan kardeşlerle kaçamak yaptığı" haberleriyle uzun süre Gündem olan Eser Yenenler, magazin gündemini çapkınlıklarıyla meşgul etmenin bedelini ağır ödedi.

 

3 ADAM DAĞILDI İDDİASI!
Önce Oğuzhan Koç ve ibrahim büyükak ile birlikte sunduğu '3 Adam' programı sona eren Yenenler, ardından Acun Ilıcalı'nın kanalıyla yollarını ayırdı.

 

 

JÜRİ KOLTUĞUNU DA KAYBETTİ! TV8 İLE BAĞLARI KOPTU!..
Jüri üyeliği yaptığı 'Yetenek Sizsiniz Türkiye' yarışmasının yeni sezonunda yer almayan Yenenler, yakın arkadaşları İbrahim ve Oğuzhan da çektikleri 'Yol Arkadaşım' filmde de rol almadı. Daha doğrusu sadece konuk oyuncu olabildi.

 

ARKADAŞLARINA KİMSE İNANMADI

Şimdi kulislerde "Eser ortada kaldı" fısıltıları dolaşıyor. Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak filmlerine zarar gelmemesi için "Eser'in arkasındayız" diyor ama belli bir kesimi buna bir türlü inandıramıyor.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu