Magazin

RAFET EL ROMAN: “SON KEZ EVLENECEĞİM!”

Akşam’da yer alan habere göre Tuğba Altıntop ve Ceren Kaplakarslan ile evlenen ardından kısa bir süre yollarını ayıran Rafet El Roman, şu an hayatında kimsenin olmadığını söylerken aşka da doyamadığının altını çizdi.

Yeniden birine âşık olmayı çok istediğini dile getiren başarılı popçu, “Evlilik benim için kutsal bir müessese. Bir kez daha evleneceğim ama bu defa son olacak” diyerek üçüncü kez evlenebileceğinin altını çizdi.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu