DÜNYACA ÜNLÜ ŞARKICIDAN OLAY İTİRAFLAR!

Takip Et:

 50 yaşındaki O’Connor, küçücük yaşlarından itibaren annesinin hem fiziksel hem de cinsel tacizine uğradığını söyledi. Dr. Phill’in TV programına katılan O’Connor, geçmişini anlatırken sık sık gözyaşlarına boğuldu.

'ANNEM SADİST BİR PEDOFİLİYDİ’

Ünlü şarkıcı, babasından ayrıldıktan sonra annesinin kendisini ve kardeşlerini bir kulübede yaşamak zorunda bıraktıklarını söyledi. O’Connor şunları anlattı: “Annem iyi değildi. Sadist bir pedofiliydi. Sanki şeytan onu ele geçirmiş gibi. Bir işkence odası kurmuştu. Öyle bir insandı ki sizi fiziksel olarak incitirken yüzünde hep bir gülümseme olurdu."

'HEM BENİ, HEM KARDEŞİMİ DÖVÜYORDU’

Sinead O’Connor, annesinin hem kendisini hem de kardeşlerini her gün dövdüğünü de sözlerine ekledi.

SENİN HİÇ DOĞMAMIŞ OLMANI DİLERDİM

Konuşması sık sık gözyaşlarıyla kesilen Sinead O’Connor “Annem bana hep ‘Senin doğmamış olmanı dilerdim’ diye sitem ederdi. Annem hep erkek çocuk sahibi olmak istediği için saçlarımı keser ve tıpkı bir erkek çocuğu gibi giyinirdim” dedi.

YAZ TATİLİNİN GELMESİNİ HİÇ İSTEMEZDİM

Ünlü şarkıcı yaz tatilinin gelmesini hiç istemediğini de belirtti. O’Connor şunları söyledi: “Çünkü yaz tatili gelip okullar kapandığında haftalarca annemin yanında kalmam gerekirdi.

AYAK SESLERİNİ DUYUNCA ALTIMIZA KAÇIRIRDIK

Sabah kalktığımızda annemin ayak seslerini duyardık ve korkunç bir gün başlardı. Erkek kardeşim ve ben idrarımızı kaçırırdık."

BİR YANDAN BENİ DÖVER, BİR YANDAN DA

Sinead O’Connor 13 yaşına gelinceye kadar annesinin işkencelerine katlandığını sonra da evden kaçtığını söyledi. Ünlü şarkıcı o süreci şöyle anlattı: “Annem bir yandan beni döverken bir yandan da durmadan 'Ben bir hiçim' dememi isterdi. Bunu sürekli söylediğiniz zaman gerçekten bir hiç olduğununa inanıyorsunuz.”

ANNESİNİ TRAFİK KAZASINDA YİTİRDİ

O’Connor, annesinin 1986 yılında bir trafik kazasında öldüğünü anlattı. Şarkıcı, annesini çoktan affettiğini de sözlerine ekledi.

ONA KİMSE YARDIM ETMEDİ’

“Ona bakamadığım, sevemediğim için üzgünüm. Ona yardım edemediğim için de. Kimse ona yardım etmedi. Kollarımı ona dolayıp onu sevdiğimi söylemediğim için de nefret ediyorum."

ANNEMİ GERİ İSTİYORUM

Ünlü şarkıcı annesi için çok üzgün olduğunu ve onu çok özlediğini de sözlerine ekledi. Ünlü şarkıcı intihara eğilimli olmasını da annesini özlemesine bağladı. O’Connor şöyle konuştu: “Annemi geri istiyorum. Bir gün cennette onunla yeniden karşılaşacağım günü sabırsızlıkla bekliyorum. Kendimi onun önüne bir maymun gibi atacağım ve ‘Seni öyle çok seviyorum ki, seni öyle çok özlüyorum ki’ diyeceğim.”(Sözcü)