YEĞENİNİN EŞİNDEN MURAT BAŞOĞLU’NA 1 MİLYONLUK DAVA!

Habertürk’ten Arzu Kaya’nın haberine göre Kabadayı’nın eşi Selçuk Kabadayı, Murat Başoğlu’na 1 milyon liralık manevi tazminat davası açtı.

Kabadayı’nın avukatı yaptığı açıklamada “Aileyi koruyan hükümlere aykırı hareket etmekten dolayı manevi tazminat davası açtık” dedi.

Murat Başoğlu’nun 14 yıllık eşi Hande Bermek’i Bodrum’da aldattığı kadının öz yeğeni Burcu Başoğlu Kabadayı olduğu iddia edilmişti.

Ünlü sunucu Başoğlu, bu iddiaları yalanlamıştı.

Kabadayı’nın eşi Selçuk Kabadayı’nın avukatı Handan Yazıcıoğlu, geçtiğimiz günlerde açıklama yaptı.

Avukat Yazıcıoğlu boşanma davası açtıklarını, basına da yansıyan fotoğraftaki kadının Başoğlu’nun öz yeğeni olduğunu iddia ederek, “Anadolu Adliyesi’ne boşanma dilekçemizi sunduk. 6’ncı Aile Mahkemesi Dosya Numarası: 2017/673’tür. Bu sürece yargı karar verecek. Kendisinden 2 milyon lira talep ettik. Tüm delillerimiz dosyamızda. İş yargıya intikal etmiştir” açıklamasını yapmıştı.

“ÖZ YEĞENİYLE OLAN BİRLİKTELİĞİ NEDENİYLE

Avukat Yazıcıoğlu bu sefer de yeni deliller ve yeni görüntülerle tazminat davası açtıklarını belirterek, “Selçuk Kabadayı Murat Başoğlu aleyhine Türk Medeni Kanunumuz uyarınca aileyi koruyan hükümlere aykırı hareket etmekten dolayı evli öz yeğeni ile olan birlikteliği sebebi ile 1 milyon liralık manevi tazminat davamızı bugün Anadolu Mahkemesi’nde açmış bulunmaktayız. 15. Asliye Hukuk Mahkemesi’nde dosya numarası da 2017/348’dir. Delillerimiz içinde yeni görüntüler de mevcut” açıklamasında bulundu.