Magazin

HADİSE: “DEMET İLE HER GÜN YAZIŞTIK”

Sözcü’den Emre Çevik’in haberine göre konser öncesinde basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Hadise, “Bu sahnede istediğim gibi giyinebildiğim için çok rahatım çünkü normal sahnemde dansçılarım ve koreografim olduğu için bu şekilde giyinemiyorum. İstediğim gibi topuklu ayakkabılar giyebiliyorum, istediğim uzunlukta elbiseler giyebiliyorum. O yüzden daha rahatım” dedi. Konsere gelirken nasıl hazırlandığı sorulan Hadise, şunları söyledi: “Konser günlerim çok heyecanlı başlıyor. Özellikle konser günlerinde yalnız kalmayı severim. Etrafımda çok fazla insan istemem çünkü heyecanlı bir insanım kendimle kalmayı seviyorum. Çayımı içiyorum, biraz televizyon izliyorum, biraz kitap okuyorum. Ondan sonrada LaPlaj’a geliyorum ve burada hazırlanıyorum.”

“DEPREMLER BİZİ KORKUTTU”

Basın mensupları tarafından bu yaz beach’lerin kraliçesi olarak ilan edilen Hadise, “Bunu sizden duymak ne kadar güzel ama benim için bu sene beach’lerin kraliçesi ablam. Biliyorsunuz bu ablamın işi, ablamın emeği ve ablamın gücü. Ben de tabii ki kardeşi olarak onun yanında olmayı seviyorum. Zaten plaj olarak tek onun mekanında sahne almayı tercih ediyorum. Çok mutluyuz, çok yoğun bir sezondu. Tabii ki depremler bizi korkuttu, yaşadığımız bazı sorunlar oldu ama baktığınızda çoğu mekan sorun yaşıyor. Benim ismim işin içinde olunca tabii ki küçücük bir olay büyütülebiliyor. Her mekan gibi ablamın mekanı da sorunlar yaşadı ama en önemlisi sonuç. Ablama her zaman bunu söylerim güçlü bir kadınsın ve her zaman sorunların içinden güçlü çıkabiliyorsun. Biz de bu yaz Demet, Gülşen, ben ve Hülya 4 kadın kadın gücünü birleştirdik. Bu ablamın fikriydi ve ben de onu yüzde yüz destekledim. Aslında piyasamız o kadar büyük değil. Hepimizin arkasında ekipleri var ve herkes ekmek parasını kazanıyor. O yüzden herkes işini yapsın ve evine parasını götürsün. Ben işe o çok iş yapmış ben daha az yaptım falan diye bakmıyorum. Hepimiz eşit iş yapsak ne güzel olur” dedi.

“DEMET’LE HER GÜN YAZIŞTIK”

Demet Akalın’ın son günlerde yaşadığı zorluklar sorulan Hadise, şunları söyledi: “Demet’le her gün yazıştık. Tabii ki de onun yanındayım. Hepimiz zorluklar yaşıyoruz ve yaşayabiliriz. Olay zaten büyük bir hatayla ilgiliymiş, çok büyütüldü çünkü Demet, Demet Akalın. Bu hepimizin başına gelebilir. Böyle anlarda birbirimize destek olmalıyız. Ben onun yanındayım, o da bunu hissediyor bence. İnşallah bu karanlık günler de geçecek…”

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu