ARDA – ASLIHAN AŞKINDA ‘ANNE’ OPERASYONU!

Takvim’de yer alan özel habere göre bir ayrılıp bir barışan Arda Turan’la Aslıhan Doğan’ın barışmasının ‘ana’ nedeni ortaya çıktı! 2 yıllık ilişkilerini Ekim 2016’da bitiren ikili, 6 aylık aranın ardından yeniden bir araya gelmişti. Yıldız futbolcunun Doğan’dan ayrıldıktan sonra adının Ebru Şallı’dan Cansel Çördük’e kadar pek çok güzelle anılması anne Yüksel Turan’ı harekete geçirdi. İlişkinin başında Doğan’a da onay vermeyen Yüksel Hanım, oğlunun sosyal medyada ortaya çıkan yazışmalarından rahatsız oldu. Bunun üzerine Yüksel Turan, Aslıhan Doğan’ın annesi Güler Doğan’ı aradı.

AYRILIK NEDENİ DE BAŞKA

“Çocukları barıştırmak için elimden geleni yapmaya hazırım. İsterseniz bu yıl bitmeden ilişkiyi resmiyete dökeriz” diyen anne Turan, Güler Hanım’dan onayı alınca da genç çifti barıştırma operasyonu başladı. Yüksel Hanım, oğlunu; Güler Doğan da kızını barışmaya ikna etti. Bu arada çiftin ayrılık nedeni de göründüğünden farklı… Doğan, ayrılık sebebi olarak Turan’ın İspanya’daki ev hayatını göstermişti. Sosyetik güzelin ayrılık kararının altında ise iddiaya göre ünlü futbolcunun telefonunda İspanyol bir modelle yazışmalarını yakalaması yatıyor.

YAKINDA SÖZ VAR

Arkasına anneleri alan sosyetik güzelin yaz başında “Bizi 1 aya kadar Arda’yla göreceksiniz” demesinin sebebi anlaşıldı. Annelerin devreye girmesiyle barışan ikilinin, yakın zamanda yüzük takacağı konuşuluyor. Arda Turan’ın Barcelona’dan Galatasaray’a geleceği dedikoduları da bu süreci hızlandıracağa benziyor.