Magazin

KAAN TANGÖZE VE KIVILCIM URAL AYRILDI MI?

Milliyet’ten Mesut Yılmaz’ın haberine göre Duman Grubu’nun solisti Kaan Tangöze, sevgilisi Kıvılcım Ural ile Bodrum’da kavga etti. Yaklaşık iki senedir birlikte olan ikili, geçtiğimiz hafta tatil için ilk olarak Alaçatı’ya gitmişti. Alaçatı’dan Bodrum’a geçen çiftin Bodrum’da kavga ettiği ve ayrıldığı iddiaları gündeme geldi.

Aralarındaki problemleri çözemedikleri konuşulan ikilinin, ayrıldıkları iddia edildi. Son dönemde evlenecekleri konuşulan çiftin güzel başlayan tatili, kötü noktalandı. İstanbul’a geldikten sonra kimseyle görüşmeyen şarkıcının sadece çocuklarıyla vakit geçirdiği önü sürüldü.

Piriler’in, boşandıktan 1,5 yıl sonra Özgür İnal’la yeni bir aşka yelken açtığı dönemde, ikilinin kavgası dikkat çekti. Kendisini Kıvılcım Ural’la aldattığı için boşandığı eski eşi Kaan Tangöze’nin evlenmemek için söz verdiğini söylemişti. Piriler, geçen mart ayında “Kaan ile Kıvılcım’ın ilişkileri bitti” demiş, Tangöze ise bu sözlere basın açıklcamasıyla “Kıvılcım üzerine yapılan baskıdan duyduğum rahatsızlığı belirtmek isterim” diye cevap vermişti.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu