Magazin

HADİSE: “AŞKI BİR KERE YAŞADIM”

Elle Dergisi’nin yeni sayısı için birbirinden iddialı pozlar veren ünlü şarkıcı Hadise, özel hayatı hakkında samimi açıklamalar yaptı. Adı birçok kişiyle anılan Hadise hayatında bir kez aşık olduğunu itiraf etti: “Şu an kimseye aşık değilim. Zaten hayatımda bir kere aşkı yaşadım, o da ilk aşkımdı. Çok uzun zaman oldu diyebilirim.”

31 yaşındaki şarkıcı, anne olmaya hazır hissettiğini de söyledi: “Hayatımda, ‘Evet bu adamla yuva kurabilirim’ diyebileceğim biri olsa kesinlikle çocuk sahibi olmak isterim. Benimle üç, dört, belki de beş çocuk yapmaktan bile korkmayacak bir adamla çocuk(lar) yapmak isterim.”

Savaşçı ruha sahibim

Aldığı kilolar nedeniyle zaman zaman eleştirilen Hadise, bu durumun kendisini üzmediğini de açıkladı. Şarkıcı, “Ben tam bir savaşçı ruhuna sahibim. Birileri ‘şöyle olmalısın’ dedi diye, istemediğim birine dönüşemem. Kendim nasıl mutluysam öyle yaşarım. Dünyada artık ‘curvy’, yani kıvrımlı olmak çok güzel diye konuşuluyor. Nedense bizim ülkemizde basenli olmak, kilolu diye nitelendiriliyor” diye konuştu.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu