EBRU ŞALLI’NIN BAŞINI YAKAN İTİRAF!

Takip Et:

Sabah’tan Dilek Yaman’ın haberine göre ünlü manken Ebru Şallı, geçtiğimiz hafta evli ve iki çocuk babası Uğur Akkuş ile Bodrum’da teknede görüntülenmiş, bu olayın ardından hem Şallı, hem de Uğur Akkuş’un 10 yıllık eşi Gonca Akkuş, Günaydın’a özel çarpıcı açıklamalar yapmıştı.

Akkuş’la üç aydır birlikte olan Şallı, “Uğur’un evli olduğunu biliyordum ancak Uğur, üç yıldır eşinden ayrılmaya çalışıyordu. Açılmış davaların hepsini de gördüm. Hatta evlerini bile ayırmışlardı” diye konuşmuştu. İhanetle sarsılan Gonca Akkuş, Şallı’nın Günaydın’a yaptığı bu itirafın ardından ünlü mankene ‘ikinci kadın’ davası açmaya hazırlanıyor. Akkuş, önceki gün avukatına talimat vererek, evli olduğunu bilerek eşiyle ilişki yaşayan Şallı’ya tazminat davası açılmasını istedi.

Yaşanan bu gelişme, dört yıl önce açılmış bir davayı da hatırlattı. Tuğçe Eyilik, boşanmak üzere mahkemelik olduğu eşi Bülent Çavuşoğlu’yla birlikte olduğu iddia edilen ünlü sanatçı Ajda Pekkan’a, 250 bin liralık manevi tazminat davası açmıştı. Avukatları aracılığıyla İstanbul Asliye Hukuk Mahkemesi’ne başvuran Çavuşoğlu, dedikodular yüzünden kendisiyle alay edildiğini, toplum içine çıkamaz hale geldiğini öne sürmüştü.

‘DARP DIŞINDA DAVAMIZ YOK’

Öte yandan aldatılan eş Gonca Akkuş, Ebru Şallı’nın “Üç yıldır boşanma davaları devam ediyordu” açıklamasına karşılık ise “Uğur’a iki kez boşanma davası açmıştım ama sonra barıştık. Şu an darp dışında süren bir davamız yok ama yeni davalar açacağız” demişti. Akkuş; eşinin Ebru Şallı ile birlikte olduğunu gazetelerden öğrenip büyük şok geçirdiğini ve karnındaki dokuz haftalık bebeğini yaşanan olaylar yüzünden aldırmak zorunda kaldığını söylemişti. Akkuş, şöyle konuşmuştu: “Boşanma davası diye bir şey söz konusu değil. Bir dava varsa, o da darp davasıdır; onu da ben açtım. Eşim benden çocuk istiyordu. Hamile olduğumu bilmiyordu ama bu planlı bir hamilelikti, yani hamile kalma ihtimalimi biliyordu. Daha önce yedi aylık bir erkek, altı aylık bir kız çocuğumuz hamilelik sürecinde vefat etti. Onların ceninlerini eşim gömdü. Biz böyle duygusal bir evlilik süreci geçirdik. Eşim bu konuda çok hassastır; sürekli çocuklarımızın mezarına gider. Ebru Şallı ile birlikteliğini öğrendikten sonra kullandığım ilaçlar yüzünden bebeğimi zorunlu olarak aldırmam gerekti. Çocuk aldırmak yasak ama ben mecbur kaldım. Haber gazetelerde çıkınca, operasyonu gerçekleştiren klinikle sorun yaşadım.”

Akkuş ayrıca Şallı’nın eşiyle parası için birlikte olduğunu söyleyip şöyle konuşmuştu: “Tasavvuf edebiyatı master’ı yapıyorum Üsküdar Üniversitesi’nde. Herhangi bir işim yok. Eşimle birlikte ortak gelirlerimiz var. Reklam gibi bir amacım olamaz çünkü benim bunu kullanacak bir mecram ya da mesleğim yok. Bu saatten sonra Uğur geri gelse de evliliğimiz bitti. Aşk zaten yoktu. Ebru Şallı, mal varlığı için eşimle birlikte. Parası olmasa onun yüzüne bile bakmaz. Ancak ne yazık ki Uğur’un malvarlığı şu an mahkeme kararıyla tedbir altında. Parasını hiçbir şekilde kullanamıyor. Hatta Bodrum’a gitmeden önce benden para istedi. Eşi olduğum için kendi hesabımdan ona yüklü bir miktar para yolladım. Ne acı ki o parayla tekne kiralayıp Ebru Şallı ile o pozları verdi.”

GENÇLERİN YÜZDE 80’İ HAKSIZ BULDU

İnternet sitesi Kizlarsoruyor.com, Ebru Şallı’nın evli bir erkekle ilişkiye girmesini masaya yatırdı. Şallı, “Karşı tarafın kağıt üzerinde evli olması ilişkinin başlamasına engel değil. Karşı taraf ‘evlilik bitti’ diyorsa, boşanmayı beklemeye gerek yok” demişti. Site, üyelerine ‘Kağıt üzerinde evli ama ilişkisi bitmiş biriyle sevgili olur musunuz?’ sorusunu yöneltti. Ankete katılanların yüzde 80’i ‘Ebru haksız, evli bir erkekle birlikte olmazdım’ dedi.

BU HİKAYE İLK DEĞİL!

Ebru Şallı’nın, Uğur Akkuş ile birlikte olmasının ardından, Gonca Akkuş’un eşi Uğur Akkuş’tan boşanmak istemesi; Şallı’nın sebep olduğu başka bir ayrılık öyküsünü daha hatırlattı. Şallı, 1999 yılında Canan Hoşgör’le evli olan ünlü komedyen Hamdi Alkan ile birlikte olmuştu. Yaşanan bu ilişkinin ardından Alkan ile Hoşgör boşanmıştı. Ancak Alkan ile Şallı’nın ilişkisi uzun sürmemiş, Alkan ile daha sonra barışan Hoşgör ‘Kocam bir mikroptan kurtuldu’ demişti.