İCLAL AYDIN’DAN ŞAŞIRTAN İTİRAF

Takip Et:

“ZOR KAZANDIM AMA BIRAKTIM”

Milliyet’te yer alan habere göre çok büyük elemeler sonrasında Ankara Üniversitesi’ne girdiğini ancak okulu yarıda bıraktığını belirten İclal Aydın, “Ankara Üniversitesi’ne girerken çok büyük elemelerden geçtim. Herkesin giremediği bir okuldu ama ben okulu bitiremeden yurtdışına gittim ve orada 6 yıl tiyatro yaptım” dedi.

“O ROLE BÜRÜNÜYORUM”

Dizilerde oynadığı karakterlerde dizi bitene kadar kendini o role bürünmüş olarak gördüğünü söyleyen İclal Aydın “Bir dizeye başladığı zaman nasıl bir rol olursa olsun kendimi dizi bitene kadar o role bürünmüş olarak yaşıyorum” şeklinde konuştu.

“YAŞANMIŞLIKLARIMI YAZIYORUM”

Yazdığı kitaplarda kendinden yaşanmışlıkların olduğunu söyleyen İclal Aydın “ Ben polisiye roman yazamıyorum. Yazdığım kitaplarda da yaşanmışlıklarım ve çevremden duyduklarımı yazıyorum” ifadelerini kullandı.

“ESKİDEN DUŞ ALIRKEN ŞARKI SÖYLÜYORDUM, ŞİMDİ…”

Gençlik yıllarından daha farklı olduğunu dile getiren İclal Aydın, “Eskiden duş alırken şarkı söylüyordum ama zaman geçtikten sonra artık duş alırken yazacaklarımı tasarlıyorum” diye konuştu.

“KIZIM İSTEDİ UZATTIM”

Uzun yıllar kısa saçlarıyla ekranlarda olan ve kızının isteği ile saçlarını uzattığını söyleyen İclal Aydın, “Yıllardır herkes beni kısa saçlarımla görmeye alışmıştı. Kızım ve eşim uzun saç seviyor diye bende uzun saçı sevmeye başladım” ifadelerini kullandı.