FARAH ZEYNEP ABDULLAH’TAN SÜRPRİZ HABER!

Takip Et:

MedyaRadar’da yer alan habere göre Cem Yılmaz’ın çekimlerini sürdürdüğü yeni filmi Arif V 216’nın kadrosunda yer alan Zeynep Farah Abdullah, filmin hemen ardından yeni bir dizi ile ekranda boy gösterecek…

Kore uyarlamalarının başarılı yapımcısı MF Yapım, yeni sezon için bir Japon uyarlamasını ekranlara taşıyacak. Dizi, 2005 yılında One Litre of Tears (ichi ritoru no namida) adıyla, toplam 11 bölüm olarak Fuji Network System’de yayınlandı.

Tedavi edilemez ve sürekli ilerleyen bir hastalığı olan Aya adında bir genç kızın yaşam savaşına odaklanan hikayenin kadın başrol oyuncusu için bir süredir görüşmeler yapılıyordu. Dizinin başrol oyuncusu için Farah Zeynep Abdullah ile prensipte anlaşıldı ve imza aşamasına gelindi.

Bir son dakika değişikliği olmazsa Farah Zeynep Abdullah’ı yeni sezonda bu hikayenin başrol karakteri olarak izleyeceğiz.

Gerçek bir hikayeden yola çıkan ve 1988 yılında kitap olarak yayınlanan Aya Kito’nun günlüğünden televizyona uyarlanan hikayenin 11 bölümü dışında 140 dakikalık bir de özel bölümü bulunmaktadır. Günlük, 2000 yılında Bin Damla Gözyaşı- Bir Genç Kızın Yaşam Savaşı adıyla Nobel Kitap etiketiyle ülkemizde de yayınlanmıştı.

Japonya’da izlenme rekorları kıran dizi, planlamalarda bir son dakika değişikliği olmazsa yeni sezonda Kanal D’de yayınlanmak üzere masa başı çalışmalarına devam ediyor.

Kasım 2017’de yayına çıkması beklenen diziyi henüz kimin yöneteceği ise netleşmedi.