ASLIŞAH ALKOÇLAR VE HAKAN SABANCI’NIN OLAY PİŞTİSİ!

Takvim’de yer alan habere göre sosyetenin gözde bekarlarından eski aşıklar Aslışah Alkoçlar’la Hakan Sabancı’nın Kenan Doğulu sevgisi piştiyi de beraberinde getirdi. 2016 Ekim’de 1 yıllık aşklarını noktalayan ikili, önceki akşam Alaçatı Spiaggia Grande’deki Kenan Doğulu konserine katılınca olanlar oldu. Ünlü isimlerin akın ettiği plaj konserinde göz göze gelmemek için yoğun çaba sarf eden eski aşıklardan Alkoçlar, ayrılığın kendisini hiç etkilemediğini göstermek için elinden geleni yaptı. İşadamıyla ayrıldıktan sonra ağlama krizlerine girdiği iddia edilen sosyetik güzel, partide mutluluk pozları verdi.

AÇIK AÇIK MESAJ GÖNDERDİ

Bununla da yetinmeyen Alkoçlar, Kenan Doğulu’nun sevilen şarkısı ‘Ex Aşkım’ı seslendirdiği sırada ise hemen telefonunu arkadaşına verip video çekmesini istedi. Şarkının özellikle “Yüzüne bile bakmam, geri gelme sakın. Elini bile tutmam, bana dönme sakın” bölümünü paylaşan Alkoçlar, videoya da “Mesaj içerikli snap” notu düştü. Kahkahalar atarak çılgınca dans eden sosyetik güzelin, partide adeta klip çekercesine hareketler sergileyip eski aşkı Hakan Sabancı’ya mesajlar göndermesi de “Aslışah şahlandı” dedirtti.

HAKAN’IN DERDİ COSTA

Çapkın işadamının partideki gündeminde dahi Beşiktaş’a transfer olması için Siyah-Beyazlı taraftarların çağrıda bulunduğu İspanyol futbolcu Diego Costa vardı…

ŞARKININ SÖZLERİ

Yüzüne bile bakmam
Geri gelme sakın
Elini bile tutmam
Bana dönme sakın
Ex aşkım bana neler ettin
Bir ömrü bana zehir ettin.