HÜLYA AVŞAR YENİ REKLAM FİLMİNDEN SERVET KAZANDI!

Takip Et:

Takvim’de yer alan habere göre Hülya Avşar, turnayı yine gözünden vurdu. Daha önce oynadığı reklamlarla servetine servet katan 53 yaşındaki sanatçı, bir yatak firmasının yüzü oldu. Avşar Kızı’nın bu kampanya için 1 milyon lira aldığı öğrenildi.

Şu sıralar kendi hayatını anlattığı ‘Selfie’ filmiyle ilgilenen Hülya Avşar, pek çok ünlü markanın da gözdesi… Yıllardır sahnelerden, dizi ve film projelerinden kazandığı paralarla servetine servet katan Avşar Kızı, gelir kapısı olarak gördüğü reklamlardan da hatırı sayılır ücretler alıyor. Bunun son örneği de ünlü sanatçının ‘Bambi’ adlı bir yatak firmasıyla yaptığı anlaşma oldu. Önceki gün firma yetkilileriyle el sıkışan güzel şarkıcının cebine markanın tüm reklam faaliyetlerinde yer alması için 1 milyon lira girdiği öğrenildi. 70 kişilik bir ekiple gerçekleştirilen ilk reklam filminde ise Hülya Avşar, yatakta yoga yaptı. Son 1 yıldır yogaya merak saran Avşar Kızı’nın çekimler sırasında bir hayli ensek olması da dikkat çekti.

FİRMALAR ONUN PEŞİNDE

Popülaritesini paraya çevirmeyi iyi bilen Avşar, Zeynel Abidin Ağgül’ün objektifine birbirinden renkli pozlar verdi. Her dönem şöhretinin kaymağını yiyen Hülya Avşar, yatak reklamından kazandığı ücretle “Yattığı yerden para kazanıyor” dedirtti. Daha önce tuvalet kağıdı, ayak bakım kremi, çocuk bezi ve kola reklamında oynayan Avşar Kızı, 2015 yılında kızı Zehra’yla bir inşaat firmasının tanıtımı için kamera karşısına geçmişti. Kızıyla oynadığı ve oldukça ses getiren reklam filminden 1 milyon 250 bin lira alan sanatçı, 250 bin lirayı Zehra’ya vermişti. Güzel şarkıcı böylece hem kendi kazanmış hem de kızına kazandırmıştı.