DOSTLARI CEYDA DÜVENCİ’Yİ AMERİKA’YA UĞURLADI

Takip Et:

Sözcü’de yer alan habere göre Aralık 2015’te Bülent Şakrak ile evlenen Ceyda Düvenci hakkında geride bıraktığımız aylarda Amerika’ya yerleşeceğine dair haberler yapılmıştı. Amerika’ya gideceğini doğrulayan Ceyda Düvenci yerleşeceği konusundaki haberlerinse asılsız olduğunu eşiyle birlikte hemen her yaz olduğu gibi bir süre Amerika’da kalacağını fakat sonrasında Türkiye’ye döneceğini açıklamıştı.

UÇUŞ VAKTİ GELDİ

Ceyda Düvenci doğumuna sayılı günler kala arkadaşlarıyla bir araya geldi ve Amerika öncesi onlarla vedalaştı. O anları ölümsüzleştirmek isteyen arkadaşları çektikleri fotoğrafları sosyal medya hesaplarından yayınladılar. Bunlar arasında oyuncu Hazal Kaya da vardı. Kaya, Ceyda Düvenci’yle kafa kafaya vermiş bir selfiesini paylaştı. Paylaşım yapanlardan biri de Berna Sağlam Naipoğlu oldu.

Naipoğlu Ceyda Düvenci için hazırladıkları partide çekilmiş bir kareyi, “Bütün kızlar toplandık. Ceydamız için Amerika’ya uçmadan buluştuk. Ona sürpriz yaptık. Sağlıcakla gidip, sağlıcakla doğum yapıp Alimizle geri dönsün diye diledik. Sohbet, ritüeller, lezzetler hepsi bir arada idi. Buluşmamızı kurgulayan kuzen Zeynep yine enfes menüyle bizi ağırladı evinde. Canım kardeşim.”