SERKAN UÇAR’IN YENİ EVİ OLAY YARATTI!

Takip Et:

Takvim Gazetesi’nin özel haberine göre oğlu Eymen’in nafakasını ödemediği için eski eşi Ece Erken’le davalık olan Serkan Uçar, ABD’de ev’lendi. Ünlü sunucu, maddi durumu iyi olmadığı gerekçesiyle 2 yaşındaki oğlunun aylık 6 bin liralık nafakasını ödemeyen genç galericiye icra takibi başlatmıştı. Erken’in nafakayı 4 bin liraya indirmesine rağmen eli cebine gitmeyen Uçar’ın New York’taki CitySpire adlı gökdelenden lüks bir daire aldığı ortaya çıktı.

GÖZLER ERKEN’DE

Önceki akşam Manhattan manzaralı evinden instagram’da paylaşım yapan ünlü galericinin lüks evini görenler “Ellere var da Ece’ye yok mu?” dedi. Zira New York’un en işlek bölgesi olan Manhattan’ın 56. Caddesi’ndeki lüks rezidansın fiyatı tam 2.1 milyon dolar yani yaklaşık 7 buçuk milyon lira… Uçar, bununla da kalmadı ve 248 metrelik 75 katlı binanın 57. katındaki lüks dairesini gönlüne göre döşedi. Ünlü galerici; içerisinde spor salonu, çamaşırhane, parti salonu ve saunası olan havuzlu gökdelenin 2 odalı ve 2 banyolu lüks rezidansından yaptığı paylaşıma “Yeni ev yeni manzara” notunu düştü. Uçar’ın bu paylaşımı üzerine gözler, eski eşi ve oğlu Eymen’in annesi Ece Erken’e çevrildi.

NAFAKA YOK LÜKS VAR

Ece Erken, eski eşi ve oğlunun babası lüks içerisinde yaşarken Eymen’in tüm masraflarını tek başına karşılıyor.

KAREL DE VERMEMİŞTİ

Oyuncu Tolga Karel de eski eşi Günay Musayeva’dan olan oğlu Cihangir’in aylık 500 liralık nafakasını ödemeyip ABD’li eşine 600 bin liralık cip almıştı.

Lüks rezidansından New York’u seyreden ünlü galericinin takipçileri ‘Serkan, soyadı gibi yüksekten uçuyor’ diye espri yaptı…