Magazin

DEMET AKALIN’DAN HÜLYA AVŞAR’A GÖNDERME

Güneş’te yer alan habere göre 5. Altın Mikrofon Ödül Töreni’nde sahneye çıkan Demet Akalın çıkışta acıkınca ailece soluğu Etiler’de bir retorantta aldı.

Geçtiğimiz günlerde “Hülya Avşar için bir parça satın aldığını ve kendisini baştan yaratacağını” söylemesine alındığı için şarkıdan vazgeçtiği konuşulan Avşar Kızı’nın Rafet El Roman ile düet yapması sorulan popçu “Hadi gel bu şarkıya yapalım dedim. ‘Ya istemiyorum ben’ dedi. Amma büyüttünüz bu olayı. İnşallah güzel bir şey yapmışlardır. Şarkı bana kaldı. Zararın çok Hülyacığım ben sana söyleyeceğim daha sonra canım benim” dedi.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu