Magazin

EBRU YAŞAR VE EŞİNE AKP’Lİ VEKİLDEN “MECLİS KARTI” KIYAĞI!

Sözcü’den Edda Sönmez’in haberine göre şarkıcı Ebru Yaşar, dün eşi birlikte Etiler’deydi. Özel şoförünün getirdiği dönercide Yaşar, eşi Nejat Gülseven’le buluşup döner yedi. 7 buçuk aylık hamile olan sanatçı, mekân çıkışı şoförünün kapısını açtığı Mercedes S 350 model ultra lüks otomobiline binerken objektiflere takıldı.

MENAJER KARTI AÇIKLAYAMADI

Gazetecilerin sorularını cevapsız bırakan şarkıcının eşi Nejat Gülseven’e ait olduğu öğrenilen otomobilin ön camında ‘TBMM Milletvekili Ek Giriş Kartı’nın bulunduğu dikkatlerden kaçmadı. Kartın, AK Parti Batman Milletvekili Mehmet Nezir Nasıroğlu tarafından sağlandığı öğrenildi. Sözcü.com.tr konuyla ilgili olarak görüşünü almak üzere telefonla Ebru Yaşar’ın menajerine ulaştı.

Menajer önce bilgi vermekten kaçınırken, “Bunu haber yapmasak olmaz mı?” ricasında bulunmayı da ihmal etmedi. Ancak birkaç saat sonra arayıp, “Lütfen yanlış bir şey yazmayın. Mehmet Nezir Nasıroğlu, Nejat Bey’in dayısı olur” dedi. Nasıroğlu’nun Gülseven’in gerçekten dayısı olup olmadığı ise öğrenilemedi.

KARTI OLMAYAN ARAÇLAR MECLİS’E GİREMİYOR

TBMM Güvenlik Yönetmeliğine göre ‘Araç Giriş Kartı’ olmayan araçlar kesinlikle TBMM Yerleşkesine alınmıyor. Milletvekillerinin özel araçları için “Sivil Savunma Uzmanlığı” tarafından ‘Araç Giriş Kartı’ düzenleniyor. Bu hizmet, Karşılama ve Danışma Bürosu’nda ilgili birim tarafından yerine getiriliyor.

MECLİS’İN İTİBARI ZARAR GÖRÜR İDDİASI

Bir süre önce Ek Giriş Kartları’nın güvenlik sorunu teşkil ettiği ve ilgisiz kişiler tarafından kullandığı gündeme gelmiş, bu kartı taşıyan araçların uygunsuz ortamlarda görüldüğü ve Meclis’in itibarının zarar gördüğü ileri sürülmüştü.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu