Kültür ve Sanat

2020 Sundance Film Festivali’nde Beğeniyle Karşılanan Nine Days Filminden Fragman Yayınlandı

Zazie Beetz, Bill Skarsgård, Winston Duke, Benedict Wong gibi adların oyuncu kadrosunda yer aldığı, dünya prömiyerini yaptığı 2020 Sundance Film Şenliği’nde alkışla karşılanan Nine Days filminden fragman yayınlandı.

Bu sene 2020 Sundance Film Şenliği‘nin ehemmiyetli bulgularından birisi de Nine Days filmi oldu.


2017 senesinde, ilk uzun metrajını sürükleyen rejisörlere orijinal film projeleri üretme imkânı sağlayan Sundance Screenwriters Lab’e katılan ve kariyerini kısa filmlerle şekillendiren Edson Oda, yazıp idarediği Nine Days filmiyle sinema kariyerine etkileyici bir giriş yaptı.

Edson Oda’nın Sundance Screenwriter Lab’de geliştirdiği bir projenin mahsulü olan bu film, eleştirmenlerden pozitif yorumlar aldı, aynı zamanda şenlikten Waldo Mutlak Senaryo Mükâfatı’nü de kazandı.

Bill Skarsgård ve Zazie Beetz’li Nine Days Filminden Fragman Yayınlandı

Nine Days

Filmin oyuncu kadrosunda Zazie Beetz, Bill Skarsgård, Winston Duke, Benedict Wong gibi son senelerde kariyeri yükselişe geçmiş adlarla birlikte Tony Hale, David Rysdahl ve Arianna Ortiz gibi ehemmiyetli adlar da yer alıyor.

Filmde Winston Duke, bildiğimiz asıllıktan uzakta bir evde, münzevi bir yaşam yaşayan bir karakteri canlandırıyor.
Zazie Beetz, Bill Skarsgård, Benedict Wong ve David Rysdahl ise bu görüşmelere katılan adaylara yaşam veriyor.

Sony Pictures Classics’in haklarını satın aldığı filmin yürütücü yapımcılığını son olarak Her filmiyle kalbimizi fetheden Spike Jonze üstleniyor. Vizyon tarihi henüz belirli olmayan, coşkuyla gözlediğimiz filmden yayınlanan fragmanı buradan seyredebilirsiniz.

Kaynak: Collider

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
evden eve nakliyat İstanbul