Kültür ve Sanat

2020 kahkahayla başlayacak!

Sonbaharın gelmesiyle birlikte sinema sezonu da yavaş yavaş açılmaya başladı. Birçok ünlü oyuncu yer aldığı filmler teker teker beyazperdede görücüye çıktı. Aras Bulut İynemli’nin başrolünde yer aldığı 7. Koğuştaki Mucize filmi son dönemin en çok konuşulan filmi oldu. Gişede de yapımcısının yüzünü güldüren film, duygusal sahneleri ile dikkat çekiyor.

Vizyona giren bir diğer yapım ise Cem Yılmaz’ın merakla beklenen projesi oldu. Ünlü komedyen Türkiye’de yapılmamışı yapıp bir seansta iki farklı filmi izleyiciye sundu. Kaçamak filmi ile güldüren Yılmaz, 2 Arada ile duygusal anlar yaşatıyor. Komedyenliğinin yanı sıra yaptığı filmlerle sinemada da başarısını kanıtlayan Cem Yılmaz, bu kez gişede çakıldı. Yılmaz, ilk 3 günde sadece 275 bin kişiyi sinema salonlarına çekebildi. Ali Atay’ın yönetmen koltuğunda oturduğu Cinayet Süsü filmi de önceki günlerde vizyona girerek gişe yarışlarına son katılan yapım oldu.

KOMEDİNİN USTA İSİMLERİ BEYAZPERDEDE YARIŞACAK

Vizyona giren filmler sinema salonlarında seyircisini beklerken bir yandan da yeni filmlerin oluşum süreci tamamlanıyor. Çalgı Çengi, Düğün Dernek ve Ailecek Şaşkınız yaratıcısı Ahmet Kural ve Murat Cemcir’in yeni filmi Baba Parası’nın çekimleri geçtiğimiz günlerde bitti. Ekip, çekimlerin bitmesini düzenlenen bir etkinlikle kutladı. Baba Parası’nın Ocak 2020’de beyazperde de olması bekleniyor. Bundan önceki filmleri ile milyonları güldüren ikiliye zorlu bir de rakip geliyor. Haluk Bilginer, Engin Günaydın ve Binnur Kaya gibi usta oyuncuların yer aldığı Azizler filminin çekimleri başladı. Azizler’in de ocak ayında vizyonda olması bekleniyor.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu