2019’da en çok konuşulan 50 ünlü ismi açıklandı!

Medya Takip Merkezi (MTM), Magazin Gazetecileri Derneği için yaptığı araştırmada 2019 yılında magazin ve sanat dünyasında yaşanan gelişmeleri ve yıla damga vuran ünlü isimleri belirledi…

Takip Et:

Listede zirveyi hakkında yazılı, görsel basın ve internet medyasında toplam 69.037 haber çıkan Acun Ilıcalı oldu. Tv8‘in sahibi olan Acun Ilıcalı, gerek iş yaşantısı gerek özel hayatı ile en çok konuşan isim olarak belirlendi. Geçtiğimiz yıl Şeyma Subaşı ile boşanan ünlü televizyoncu özel hayatı ile sık sık magazin manşetlerini süsledi.

Listede ikinci sırada ise Cem Yılmaz yer aldı. CMYLMZ-Diamond Elite Platinum Plus ile sahnelere geri dönen Cem Yılmaz, aynı zamanda Defne Samyeli ile yaşadığı aşkla da çok konuşuldu. Ünlü komedyen, Twitter ve Instagram paylaşımları ile de birçok habere konu oldu.

Yazılı, görsel basın ve internet medyasında en çok haber olan üçüncü ünlü ise Demet Akalın oldu. Kariyerinde eski günlerini özleten ve çıkardığı Ateş albümü ile umduğunu bulamaya Demet Akalın, her ne kadar 2019’u barış yılı ilan edip hayatındaki küslükleri bitirse de yeni polemiklerden de geri kalmadı.

İşte 2019 yılının en çok konuşulan ünlü isimleri: