Magazin

2019’da en çok konuşulan 50 ünlü ismi açıklandı!

Listede zirveyi hakkında yazılı, görsel basın ve internet medyasında toplam 69.037 haber çıkan Acun Ilıcalı oldu. Tv8‘in sahibi olan Acun Ilıcalı, gerek iş yaşantısı gerek özel hayatı ile en çok konuşan isim olarak belirlendi. Geçtiğimiz yıl Şeyma Subaşı ile boşanan ünlü televizyoncu özel hayatı ile sık sık magazin manşetlerini süsledi.

Listede ikinci sırada ise Cem Yılmaz yer aldı. CMYLMZ-Diamond Elite Platinum Plus ile sahnelere geri dönen Cem Yılmaz, aynı zamanda Defne Samyeli ile yaşadığı aşkla da çok konuşuldu. Ünlü komedyen, Twitter ve Instagram paylaşımları ile de birçok habere konu oldu.

Yazılı, görsel basın ve internet medyasında en çok haber olan üçüncü ünlü ise Demet Akalın oldu. Kariyerinde eski günlerini özleten ve çıkardığı Ateş albümü ile umduğunu bulamaya Demet Akalın, her ne kadar 2019’u barış yılı ilan edip hayatındaki küslükleri bitirse de yeni polemiklerden de geri kalmadı.

İşte 2019 yılının en çok konuşulan ünlü isimleri:

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu