Kültür ve Sanat

2019 Güzellik ve Bakım Fuarı’nın tarihleri belli oldu!

Türkiye’nin önemli ve en büyük güzellik ve bakım fuarlarından biri olan “Güzellik & Bakım” fuarının 2019 yılındaki ziyaretçilerini ağırlayacağı tarihler belli oldu. Fuar kapılarını bu yıl 30. kez ziyaretçilerine açacak. Güzellik & Bakım Fuarı 7-10 Mart tarihleri arasında gerçekleşecek. Fuarda en yeni teknolojiler kullanılarak ürün ve yöntem tanıtımları yapılacak.

Medikal estetik pazarlarının bütün dünya genelinde yılda ortalama %10 büyüme gösterdiğine dikkat çeken uzmanlar, en çok büyüme gösteren ülkeler Türkiye, Çin ve Brezilya olduğu söylüyor.

Sektörün en önemli fuarlarından birisi olan Güzellik & Bakım 2019 Fuarı toplam 4 gün sürecek. 30. kez ziyaretçileriyle buluşacak olan fuara ilgi oldukça büyük olması bekleniyor. Geçtiğimiz yılda düzenlenen fuara 20 binden fazla katılım olmuştu. Geçtiğimiz senelerde olduğu gibi bu sene de yerli ve yabancı uzman doktorlar fuara akın edecek. Bir çok güzellik uzmanları ise fuarda kendi stantlarını açacak. Fuar dört gün boyunca hem eğlenceli hemde yeniliklerle dolu ürün ve etkinliklerle geçecek. Fuarda ziyaretçilerin yeni ve son teknoloji ürünleri test edip deneyimlenmesine izin verilecek. Güzellik & Bakım 2019 Fuarı’nda bir çok konuşmacı yer alacak.

Fuar geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu senede ziyaretçilere Estetik dermatoloji ürünleri ve ekipmanları, Kozmetik ürünleri ve ekipmanları, Makyaj ürünleri ve ekipmanları, Tırnak ürünleri ve ekipmanları, El-Ayak bakımı ve ekipmanları, Fitness ve spa ürünleri ve ekipmanları, Hijyenik paketleme ekipmanları ve ürünleri, saç bakım ürünleri ve ekipmanları kategorilerinde ürünleri sergileyecek olup bir çok ürünü yakından inceleme fırsatına sahip olacaklar.

Fuarı geçtiğimiz senede 16 ülke, 207 firma, 582 marka, 22 bine yakın ziyaretçiye ev sahipliği yapmıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu