20 Eylül MasterChef Kim elendi?

Takip Et:
20 Eylül MasterChef Kim elendi?
20 Eylül MasterChef Kim elendi?

TV 8’in en fazla izlenen yapımlarından biri olan MasterChef’te 5. haftanın da sonuna gelindi. Hafta süresince ekip müsabakalarını kazanıp en az bir hafta daha MasterChef hayallerini devam ettirmek için ter döken müsabakacılardan galibiyetsiz olanlar üzüntüye oyunu oynayacak. MasterChef müsabakasının en coşkulu müsabakasının sonunda bir müsabakacı için MaserChef serüveni bu akşam son tespit edecek. 20 Eylül MasterChef Kim elendi? 20 Eylül MasterChef Berker Elendi mi? 20 Eylül MasterChef Sefa Elendi mi? 20 Eylül MasterChef Özgül Elendi mi? 20 Eylül MasterChef Tanya Elendi mi? 20 Eylül MasterChef Serhat Elendi mi? 20 Eylül MasterChef Tanya Selin mi?

TV8 ekranlarının en fazla izlenen programlarından biri olan MasterChef’te 5.
Hafta süresince ekipler kıyasıya çaba verdikleri ekip oyunlarında aldıkları neticelere göre 6 müsabakacıyı üzüntüye potasına gönderdi. Çoğunlukla ekip oyununda gösterdikleri performanslara göre ekip dostları tarafından tanımlanan 6 müsabakacıdan biri için üzüntüye oyunu yaptıkları son yemek olacak. MasterChef’te kalıp birincilik ipini göğüslemek isteyen müsabakacılar üzüntüye oyununda tüm maharetlerini sergileyecek.

MasterChef müsabakasında pazartesi günü başlayan 5.
Kaptanlık oyunuyla başlayan macera üzüntüye oyunuyla son tespit edecek. İki etaptan oluşan üzüntüye oyununun ilk etabında en iyi tabağı çıkaran 3 müsabakacı en az 1 hafta daha MasterChef yarışmasında çaba etmeye devam edecek. En az hoşlanılan 3 tabağın sahibi ise ikinci etapta bir şefin imza tabağına en yakın tabağı yapmaya çalışacak. Şefin tabağını en galibiyetli biçimde yapan iki müsabakacı daha MasterChef serüvenine devam ederken bir ad müsabakaya veda edecek.

20 Eylül MsterChef Kim elendi?

MasterChef’te 5.
İlk müsabaka olan kaptanlık müsabakasını Furkan kazanıp mavi ekip kaptanı olurken, kırmızı ekip kaptanı olarak ise müsabakaya bu hafta dahil olan Selin’i tercih etti. İlk ekip oyununu yeni müsabakacı Selin’in kaptanlığını yaptığı Kırmızı ekip kazandı ve herkesi şoke etti. Kimse Selin’den daha adımını attığı anda böyle bir performans beklemiyordu.

Kırmızı ekibin yarışı kazanmasıyla beraber mavi ekip iki üzüntüye adayı çıkarmak zorunda kaldı.
Bu kere Furkan’ın kaptanlığındaki mavi ekip oyunu kazanırken, bu kere üzüntüye ismi çıkarma sırası kırmızı ekipteydi. Kırmızı ekipte dokunulmazlık oyunu ve oylamayla tanımlanan adaylar kaptan Selin ve Sefa oldu. Son ekip oyununda ise galip gelen taraf yeniden mavi ekip olunca, kırmızı ekibe yeniden dokunulmazlık oyunu yolu göründü. Bu kere ise Berker ve Tanya ekip dostları tarafından üzüntüye adayı olarak gösterildi.

Şimdi üzüntüye oyunu zamanı. Üzüntüye oyununun ilk safhasında ana kahramanın peynir olduğu bir yemek yapacak olan müsabakacılardan hangisinin en iyi tabağı çıkaracağı, hangisinin ise müsabakaya veda edeceği henüz öğrenilmiyor.