TANEM SİVAR, ÖZGE UZUN VE HATİCE ASLAN’DAN ORTAK HAREKET!..

Takip Et:

Estée Lauder Şirketleri, Meme Kanseri Bilinçlendirme Kampanyası’nı bu yıl #SizinElinizde hashtagi ile yürütüyor.

 

Globalde sözcüsünün Elizabeth Hurley olduğu kampanyanın Türkiye’deki sözcülüğünü ise üç ünlü kadın Tanem Sivar, Özge Uzun ve Hatice Aslan yapıyor.

 

Estée Lauder Şirketleri’nin 1992 yılından beri düzenlediği Meme Kanseri Bilinçlendirme Kampanyası’nın bu yılki temasını kendi kendine elle muayenede kullanılan “üç parmak” üzerinden, “üç kişisel sağlıklı yaşam ritüeli”ni paylaşmak oluşturuyor. Sağlıklı yaşam ritüellerini paylaşarak diğerlerine ilham vermek ve genç yaşlardan itibaren elle muayene alışkanlığıyla meme dokusunun takip edilmesini sağlamayı amaçlayan kampanyada üç ünlü isim sözcülük yapıyor.

 

Tanem Sivar #SizinElinizde hashtagi ile paylaştığı videosunda üç sağlıklı ve mutlu yaşam ritüelini yelken ve pilates yapmak, ailesi ile vakit geçirmek olarak sıralıyor. Özge Uzun’un ritüellerini her gün sevgiyle çocuklarına sarılmak, düzenli olarak doktor kontrolüne gitmek ve elinden geldiğince her şeye aşkla bakmak oluşturuyor. Hatice Aslan ise açık havada sevgiyle yaptığı uzun yürüyüşlerin, cildinin sağlığı için suyla olan temasının ve cildinin bakımını sağlamanın, doktoruyla iletişim halinde olmasının kendini mutlu ve sağlıklı hissetmesini sağladığını belirtiyor.