Magazin

BERGÜZAR KOREL VE HALİT ERGENÇ’E FRANSA’DA YOĞUN İLGİ

Hürriyet’te yer alan habere göre 17 Ekim Pazartesi günü Fransa’nın Cannes şehrinde başlayan ve dün sona eren televizyon fuarı MIPCOM, farklı ülkelerden televizyon kanalları, yapımcılar ve oyuncuları bir araya getirdi.

Fuarın bu yılki yıldızı, Kanal D’nin merakla beklenen dizisi “Vatanım Sensin” ile seyirci karşısına çıkmaya hazırlanan Bergüzar Korel ile Halit Ergenç’ti. Uluslararası basının ilgisi de “Binbir Gece” dizisiyle tanınan çiftin üzerindeydi.

Birçok internet sitesinde “Binbir Gece dizisinin Onur ve Şehrazat’ı olarak tanınan iki yıldız, yıllar sonra yeniden aynı dizide rol alıyor” şeklinde haberler yapıldı. İki oyuncu, dünya televizyon sektörünün en önemli mecralarına da röportajlar verdi.

KANAL D’DEN SİNEMA TIR’I

Kanal D, bu yılki MIPCOM’da bir ilke de imza attı. Sinema salonu haline getirilen bir TIR’da üç gün boyunca kanalın reyting rekortmeni dizileri katılımcılara izletildi. Geçtiğimiz salı günü “Vatanım Sensin”in fuar için hazırlanan 20 dakikalık bölümü, Doğan TV Yönetim Kurulu Başkanı Arzuhan Doğan Yalçındağ, Doğan TV Holding yöneticileri ve Halit Ergenç-Bergüzar Korel çiftiyle birlikte seyredildi.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu